Milionový vrt – jak hrát – online hra

Chcete plyn na rok zdarma? Sazka představuje novou hru Milionový vrh. Vše o pravidlech a návod jak hrát u nás v článku.

Představujeme Milionový vrt


Hrát můžete ZDE

 

O hře – Milionový vrh

Hra „Milionový vrt“ je určena jak pro nové, tak i pro stávající zákazníky, kteří se chtějí seznámit s prostředím těžby a průzkumných vrtů u MND, pobavit se a získat díky hře i poukazy na plyn (1000 Kč nebo 3000 Kč). Ve hře jsou celkem skryta 2 ložiska plynu. Při hledání těchto ložisek narážíte na vtipné překážky. Vy vše musíte stihnout v časovém limitu a s nižším než 100% opotřebením vrtáku. Za to můžete získat zmíněné poukazy na plyn. Pokud se umístíte jako 35. hráč dne, můžete vyhrát návštěvu vinařství na Moravě.

Více v pravidlech hry.

Jaké jsou výhry

 

Ve hře Milionový vrt si můžete vytěžit tyto výhry:

1. Poukaz na plyn v hodnotě 1.000 Kč

Poukaz na plyn v hodnotě 1.000 Kč získá každý hráč, který navrtá první ložisko plynu.

 

2. Poukaz na plyn v hodnotě 3.000 Kč

Poukaz na plyn v hodnotě 3.000 Kč získá každý hráč, který navrtá druhé ložisko plynu a udrží se mezi TOP 7 hráči týdne.

3. Zájezd na Moravu

Zájezd na Moravu pro 2 osoby v hodnotě 2.000 Kč do Vinařství U Kapličky získává každý 35. hráč dne, který zároveň odevzdá úplný a validní kontakt. Během návštěvy Moravy je možné také absolvovat unikátní exkurzi na místa, kde MND těží a skladuje plyn. Termíny exkurzí budou dopředu oznámeny.

Jak hrát

 

Jako operátor vrtu řídíte směr a rychlost vrtání. Cílem je navrtat dvě ložiska plynu.

Správný směr vrtání k ložiskům plynu Vám pomáhá určit navigační šipka, která se zobrazuje u vrtací hlavy. Směr vrtání se ovládá pomocí šipek na klávesnici nebo v případě dotykové obrazovky přímo pomocí šipek na obrazovce.

Rychlost vrtání ovládáte tlačítky „Q“ a „A“. Tlačítko „Q“ rychlost zvyšuje, tlačítko „A“ rychlost vrtáku snižuje. Rychlost je možné ovládat také páčkou vedle indikátoru rychlosti. Čím rychleji vrtáte, tím více se opotřebovává vrták. Předčasně opotřebený vrták znamená konec hry.

Pozor, tak jako v realitě, každá geologická vrstva, kterou vrtáte, vyžaduje odpovídající rychlost vrtání. Proto je důležité dodržovat doporučenou rychlost vrtání pro dané podloží. Pokud nepřizpůsobíte rychlost vrtání danému podloží, dojde k předčasnému opotřebení vrtáku nebo dokonce k jeho zničení. Hra potom končí. Více o hře se dozvíte v detailních pravidlech.

Čas a skóre

Hra je limitována časem. K nalezení obou ložisek plynu máte celkem 2 minuty. Pokud si během hry otevřete nějaké informační okno – např. popis daného podloží, kde právě vrtáte, tak se Vám čas hry zastaví. Hra se znovu rozběhne, až okno zavřete.

Pro získání garantované výhry za navrtání prvního ložiska stačí, pokud ho dosáhnete v daném časovém limitu a neopotřebíte vrták.

Pro získání hlavní výhry za navrtání druhého ložiska je důležité i celkové skóre. Poukazem za navrtání druhého ložiska odměníme týdně jen 7 nejlepších hráčů s nejlepším skóre.

Rychlost vrtání

Rychlost je velmi důležitý faktor, který může zásadním způsobem ovlivnit Váš úspěch ve hře. Každá hra je časově omezena. Rychlost vrtání také ovlivňuje opotřebení vrtáku. Rychlost se ovládá tlačítky „Q“ a „A“. Tlačítko „Q“ rychlost zvyšuje, tlačítko „A“ rychlost vrtáku snižuje. Rychlost můžete ovládat také červenou páčkou na spodní liště stránky nebo tlačítky „+“ a „-„ na mobilních zařízeních. Přizpůsobujte rychlost optimální rychlosti vrtání.

Směr vrtání

Správný směr vrtání, tedy k ložisku plynu, Vám pomáhá určit navigační šipka, která se zobrazuje u vrtací hlavy. Směr vrtání se ovládá pomocí šipek na klávesnici, eventuálně pomocí šipek na ovládací liště vrtání.

Opotřebení vrtáku

Je dalším důležitým faktorem stejně tak, jako při reálném vrtu např. u nás na Moravě. Předčasně opotřebený vrták může překazit úspěch ve hře, je proto důležité dodržovat uváděnou doporučenou rychlost vrtání. Podloží se skládá z různých geologických vrstev a každá vrstva vyžaduje odpovídající rychlost vrtání. Pokud nepřizpůsobíte rychlost vrtání danému podloží, dojde k předčasnému opotřebení vrtáku nebo dokonce k jeho zničení.

Co sbírat

Pro zlepšení Vašeho skóre je důležité sbírat při vrtání zlato a diamanty. Každý kus zlata nebo diamantu vylepší Vaše skóre o 5 bodů.

Překážky

Ve hře je také několik překážek, které Vám skóre zhoršují, např. krtek, Venuše, speleolog, blaničtí rytíři, krumpáč nebo různé pravěké zkameněliny. Pokud některou z těchto překážek zasáhnete během vrtání, dostáváte mínusové body, tedy zhoršuje se Vám skóre. Za každou trefenou překážku dostáváte 5 mínusových bodů.

Voda

Voda je trochu zvláštní typ překážky. Pokud do ní vrtákem zajedete, ochladí Vám ho a sníží tak jeho opotřebení. Je tedy dobré do vodních kapes zajíždět a zvyšovat si šanci na dosažení ložisek.

Ložisko

V naší hře jsou celkem dvě ložiska plynu, které je potřeba najít a vytěžit. Pokud najdete ložisko plynu a následně uzavřete smlouvu s MND, můžete uplatnit slevový poukaz na plyn v hodnotě 1000 Kč nebo 3000 Kč.

Informační okna

Při zobrazení informačního okna, např. informace o typu podloží, se Vám zastaví čas hry, abyste měli prostor přečíst si vše důležité. Informační okna zobrazují například doporučenou rychlost vrtání a také zajímavé informace o daném podloží v návaznosti na těžbu ropy a plynu.

Nejčastější dotazy

 

Drilling hra „Milionový vrt“ – otázky a odpovědi 

1. K čemu slouží hra „Milionový vrt“?

Hra „Milionový vrt“ je určena jak pro nové, tak i pro stávající zákazníky, kteří se chtějí seznámit s prostředím těžby a průzkumných vrtů u MND, pobavit se a získat díky hře i poukazy na plyn (1000 Kč nebo 3000 Kč). Ve hře jsou celkem skryta 2 ložiska plynu. Při hledání těchto ložisek narážíte na vtipné překážky. Vy vše musíte stihnout v časovém limitu a s nižším než 100% opotřebením vrtáku. Za to můžete získat zmíněné poukazy na plyn. Pokud se umístíte jako 35. hráč dne, můžete vyhrát návštěvu vinařství na Moravě.

 

2. Komu je hra Milionový vrt určena?

Hra Milionový vrt je určena všem hráčům, bez rozdílu věku a pohlaví. Díky hlavním výhrám – poukazům na plyn – může hra sloužit i jako motivace ke snížení plateb za plyn přechodem k levnějšímu dodavateli. Hru mohou hrát i hráči, kteří nemají plyn a chtějí se jen pobavit. V případě, že je hráč mladší 18-ti let, sám poukaz uplatnit nemůže, ale může ho darovat osobě starší 18-ti let.

 

3. Jaké jsou ceny ve hře a podmínky jejich získání?

Hra obsahuje následující ceny/odměny:

1. 1000 Kč poukaz na plyn pro nového zákazníka za navrtání prvního ložiska (garantovaná výhra) a stávajícího zákazníka za navrtání prvního ložiska a přivedení navíc alespoň 2 přátel k MND (více v pravidlech hry).

2. 3000 Kč poukaz na plyn pro nového i stávajícího zákazníka za navrtání druhého ložiska a umístění se mezi TOP 7 hráči týdne (více v pravidlech hry).

3. 63 poukazů návštěv vinařství na Moravě – každý hráč, který nemá zájem o poukazy na plyn, se může zúčastnit soutěže o pobyt na Moravě pro 2 osoby. Stačí, když ve hře zadá své kontaktní údaje a zašle link, který obdržel na svůj email, co nejvíce svým známým. Tito přátelé pak musí přes link přijít do hry a zadat nám své kontaktní údaje. Z kontaktů, které hráč přivedl, pak každý pracovní den (pondělí-pátek) vybíráme 1 výherce, který pojede do sklípku na Moravu (více v pravidlech hry).

 

4. Kolikrát mohu vyhrát poukaz na plyn na 1000 Kč nebo 3000 Kč?

Poukaz na plyn na 1000 Kč nebo 3000 Kč lze vyhrát pouze na jedno odběrné místo. Pokud hráč chce soutěžit o poukazy pro více odběrných míst, musí opět dosáhnout prvního ložisko a znovu zadat své kontaktní údaje nebo se musí opět umístit mezi TOP 7 hráči týdne.

 

5. Jak lze uplatnit výhry?

Výhry lze uplatnit následujícím způsobem:

Noví zákazníci:

1.1000 Kč poukaz na plyn: uzavřením smlouvy online přes odkaz v zaslaném emailu nebo zavoláním do infolinku 800 400 500 a nahlášením unikátního kódu z poukazu.

2.3000 Kč poukaz na plyn: uzavřením smlouvy online přes odkaz v zaslaném emailu nebo zavoláním do infolinku 800 400 500 a nahlášením unikátního kódu z poukazu.

3.Poukaz pro 2 osoby na pobyt na Moravě: tito výherci budou emailem nebo telefonicky kontaktováni a budou jim sděleny podrobnosti

Stávající zákazníci:

1.1000 Kč poukaz na plyn: stávající zákazník nemusí pro uplatnění výhry nic dělat. Pokud si bude chtít ověřit stav své výhry, je mu k dispozici naše infolinka.

2.3000 Kč poukaz na plyn: stávající zákazník nemusí pro uplatnění výhry nic dělat. Pokud si bude chtít ověřit stav své výhry, je mu k dispozici naše infolinka.

3.Poukaz pro 2 osoby na pobyt na Moravě: tito výherci budou emailem nebo telefonicky kontaktováni a budou jim sděleny podrobnosti

 

6. Co znamená pro stávajícího zákazníka povinnost přivést nového zákazníka pro získání poukazu v hodnotě 1000 Kč?

Myslí se tím, že nový, „doporučený“ zákazník uzavře s MND smlouvu a tato smlouva se nám od něj podepsaná vrátí zpět. Tento proces trvá týden až 14 dní.

 

7. Jak ověřujeme stávající zákazníky?

Výherce z řad stávajících zákazníků porovnáváme s naší databází dle jména, příjmení, telefonu a emailu.

8. Je možné výhry sčítat s ostatními slevami? (např. Plyn z první ruky Online, iBod)

Ne, výhry není možné sčítat s ostatními slevami. Uplatněním výhry zaniká automaticky nárok na další formy slev.

9. Lze poukazy darovat?

Ano, poukazy lze darovat někomu jinému. Výherce bere na vědomí, že darováním poukazu sám ztrácí nárok na výhru.

 

10. Jak se promítne výhra do mé platby za plyn?

Každému výherci, bez ohledu na to jestli se jedná o nového nebo stávajícího zákazníka, bude mít poukaz uplatněn v rámci první faktury. Ve vyúčtovací faktuře bude odečtena výhra/sleva z obchodní části ceny, konkrétně ceny za plyn.

 

11. Jaká je platnost poukazů?

Platnost všech poukazů je do 1.6.2015. 

 

12. Lze uplatnit poukazy jinak než formou snížené platby za plyn, např. výběrem v hotovosti?

Ne, toto není možné. Poukazy lze uplatnit pouze formou snížené ceny plynu v obchodní části vyúčtovací faktury.

 

13. Je výhra podmíněna přechodem k MND?

Pokud jste nový zákazník, je třeba přejít k MND pro uplatnění slevy z poukazu. Přechodem k MND ale stejně ušetříte v průměru 14% na plynu, oproti dominantnímu dodavateli na trhu, kterým je RWE. Smlouva s MND je navíc bez závazků, sankcí a skrytých fíglů pod čarou. Když nebudete u MND spokojeni, můžete kdykoliv odejít.

 

14. Jak hrát/ovládat hru?

V rámci hry je připraven detailní návod na to, jak ovládat hru a co je třeba udělat pro úspěšné navrtání obou ložisek. Celá pravidla hry naleznete i na našich webových stránkách www.mnd.cz.

 

15. Kolikrát mohu hru hrát?

Na hru máte neomezený počet pokusů, nejste ničím limitováni.

 

16. Odráží hra realitu skutečného vrtání na Moravě?

Hra obsahuje stejné prvky, které se vyskytují i v reálném vrtání (např. typy podloží, ložiska plynu, možnost vertikálního i horizontálního vrtání apod.). Nicméně z důvodů toho, aby byla hra pro uživatele zábavná a jednoduchá, obsahuje i další vtipné prvky v podobě překážek.

 

17. Kdy mohu hru hrát a vyhrávat?

Soutěžní část hry probíhá od 2.2.2015 do 29.4.2015, tj. 12,5 týdne

 

18. Kde mohu uplatnit poukaz na ubytování na Moravě a co obsahuje?

Poukaz je možné uplatnit pouze ve vinařství „Vinařství U Kapličky“ (http://www.vinarstviukaplicky.cz/)

Poukaz v hodnotě 2000 Kč obsahuje:

-ubytování pro 2 osoby na 1 noc

-cca 600 Kč, které je možné fakultativně využít na služby vinařství

Pravidla hry

 

 

1.2     Termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá v rámci herní aplikace na internetu na webové stránce www.milionovyvrt.cz a na sociální síti Facebook na stránce https://www.facebook.com/MNDcz. Soutěž se koná v termínu od2.2. 2015 do 29.3.2015. Tato doba byla dne 30.3.2015 prodloužena o 1 měsíc tzn. do 29.4.2015 včetně (dále jen „doba konání soutěže“).

 

1.3     Podmínky účasti v soutěži

Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba jakéhokoliv věku s adresou pro doručování na území České republiky (dále také „Účastník“, „Soutěžící“). Uplatnit výhru může pouze osoba starší 18-ti let s adresou pro doručování na území České republiky.

Podmínkou účasti v soutěži o hlavní, garantovanou výhru a zájezd na Moravu prostřednictvím sociální sítě Facebook je poskytnutí jména, příjmení, telefonního čísla a elektronické poštovní adresy (dále jen „Kontaktních údajů“) Účastníka

Podmínkou účasti v soutěži o hlavní, garantovanou výhru a zájezd na Moravu prostřednictvím webové stránky www.milionovyvrt.cz je poskytnutí Kontaktních údajů Účastníka.

Výhra nebude předána v případě, že Pořadatel nebo Organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z vítězných Účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému Účastníkovi k získání výhry.

 

1.4     Princip, pravidla a druhy výher

V soutěži herní aplikace „Milionový vrt“ je možné vyhrát následující typy výher za těchto podmínek:

 

1.4.1    Garantovaná výhra: Poukaz na plyn v hodnotě 1.000 Kč vč. DPH

1.4.1.1      Specifikace výhry

Výhrou je poukaz na plyn v dané hodnotě vč. DPH od společnosti MND. O hodnotu poukazu bude výherci snížena u MND platba za odebranou komoditu (plyn) v obchodní části ceny v maximální výši hodnoty poukazu. U nových zákazníků po dobu prvních 12 měsíců od zahájení odběru plynu od MND, u stávajících zákazníků po dobu 12 měsíců po splnění podmínky uvedené níže.

 

1.4.1.2      Podmínky získání výhry

Garantovanou výhru získají všichni soutěžící, kteří naleznou první ložisko plynu v časovém limitu 02:00 min. s nižším než 100% opotřebením vrtáku a poskytnou úplné a pravdivé Kontaktní údaje prostřednictvím online kontaktního formuláře v prvním ložisku.

Podmínky získání garantované výhry se liší pro nové a stávající zákazníky MND.

 

1.4.1.2.1      Noví zákazníci

Pro hráče, kteří ještě nejsou zákazníky MND a.s., je podmínkou uplatnění garantované výhry uzavřít s MND, pomocí odkazu obsaženého v poukaze nebo zavoláním na bezplatnou infolinku 800 400 500, Smlouvu o sdružených službách dodávky zemního plynu, a to do 1.6.2015. Poukaz pak bude zohledněn automaticky ve snížení komoditní části ceny v rámci ročního vyúčtování (maximálně však po dobu 12 měsíců).

 

1.4.1.2.2      Stávající zákazníci

Pro hráče, kteří jsou již zákazníky MND a.s., je podmínkou pro uplatnění garantované výhry přizvat do hry další hráče a získat tak pro MND alespoň dva nové zákazníky, kteří do 1.6.2015 uzavřou s MND Smlouvu o sdružených službách dodávky zemního plynu.

Přizvání do hry je jednoduché. Stačí si hru zahrát a navrtat první ložisko. Poté zvolit „jsem stávající zákazník MND“ a v nabídnutém formuláři vyplnit kontaktní údaje. Na uvedený email přijde zpráva s odkazem na hru, kterou je možné rozeslat na všechny přátele, případně sdílet na sociálních sítích. O vše ostatní se již postará aplikace/formulář. Stávajícím zákazníkům, kteří splní podmínku, zašleme upozornění na uvedený email a poukaz promítneme formou snížení komoditní části ceny v rámci ročního vyúčtování (maximálně však po dobu 12 měsíců).

 

1.4.1.3  Jak noví zákazníci uplatní výhru

Noví zákazníci mohou smlouvu s MND uzavřít dvěma způsoby. Nejjednodušším způsobem je přejít ze zaslaného odkazu v emailu přímo do online formuláře na stránkách https://www.mnd.cz a projít 4 kroky pro uzavření smlouvy. Sleva 1000 Kč se automaticky uplatní v ročním vyúčtování. Další možností je zavolat na bezplatnou infolinku 800 400 500 a operátorovi callcentra nahlásit unikátní ID z poukazu.

Pro lepší přehled přechodu k MND je níže vidět jednoduché schéma:

 

1.4.1.4      Jak stávající zákazníci uplatní výhru

Stávající zákazníci nemusí pro uplatnění výhry nic dělat. Výhra se v obchodní části ceny promítne v rámci ročního vyúčtování (maximálně však po dobu 12 měsíců).

 

1.4.2    Hlavní výhra – Poukaz na plyn v hodnotě 3.000 Kč vč. DPH

1.4.2.1      Specifikace výhry

Výhrou je poukaz na plyn v  hodnotě 3.000 Kč vč. DPH od společnosti MND. O hodnotu poukazu bude výherci snížena u MND platba za odebranou komoditu (plyn) v obchodní části ceny v maximální výši hodnoty poukazu. U nových zákazníků po dobu prvních 12 měsíců od zahájení odběru plynu od MND, u stávajících zákazníků po dobu 12 měsíců po splnění podmínky uvedené níže. Získáním hlavní výhry ztrácí zákazník nárok na výhru garantovanou. Pokud již v momentě získání hlavní výhry čerpá výhru garantovanou, je tato výhra převedena na výhru hlavní.

 

1.4.2.2      Podmínky získání hlavní výhry

Hlavní výhru získají všichni soutěžící, kteří splní tyto podmínky:

1. Naleznou druhé ložisko plynu v časovém limitu 02:00 min. a s nižším než 100% opotřebením vrtáku

2. Umístí se mezi TOP 7 hráči daného týdne. Pro určení pořadí a umístění mezi TOP 7 hráči týdne je určující celkové skóre hráče za daný týden platné v neděli daného týdne v 00:00 h.

 

1.4.2.3      Jak noví zákazníci uplatní výhru

Noví zákazníci mohou smlouvu s MND uzavřít dvěma způsoby. Nejjednodušším způsobem je přejít ze zaslaného odkazu v emailu přímo do online formuláře na stránkách https://www.mnd.cz a projít 4 kroky pro uzavření smlouvy. Sleva 3.000 Kč se automaticky uplatní v rámci ročního vyúčtování (maximálně však po dobu 12 měsíců). Další možností je zavolat na bezplatnou infolinku 800 400 500 a operátorovi callcentra nahlásit unikátní ID z poukazu.

 

1.4.2.4      Jak stávající zákazníci uplatní výhru

Stávající zákazníci nemusí pro uplatnění výhry nic dělat. Výhra se v obchodní části ceny promítne v rámci ročního vyúčtování (maximálně však po dobu 12 měsíců).

1.4.3 Zájezd na Moravu

1.4.2.5  Specifikace výhry

Poukaz na ubytování ve Vinařství U Kapličky v Zaječí na Moravě v hodnotě 2.000 Kč. V ceně je ubytování pro 2 osoby na jednu noc v hodnotě 1.400 Kč a 600 Kč na služby vinařství dle výběru. Výherci budou mít také možnost zúčastnit se unikátní exkurze po místech, kde MND těží a skladuje plyn. Exkurze se odehrají v jarních a letních měsících 2015 a jejich termíny budou předem oznámeny.

1.4.2.6  Výběr výherce

Princip je takový, že výherce se každý pracovní den od pondělí do pátku po dobu trvání soutěže určí výběrem z celkového počtu hráčů, seřazených vzestupně dle času hraní od 00:00 hod. do 24.00 hod., kteří daného dne hráli hru a zároveň pravdivě a úplně vyplnili kontaktní formulář ve hře. Každý den získá výhru 35. hráč v pořadí. Pokud bude v konkrétní den méně než 35 hráčů, získává výhru poslední hráč dne.

1.4.2.7  Oznámení o předání výher

Výherce bude následující den po získání výhry telefonicky kontaktován pro ověření kontaktu a následně mu bude zaslán email na emailovou adresu uvedenou v soutěžním formuláři. Přílohou bude poukaz na zájezd na Moravu, platný do 31.12.2015. Pokud se ani po 2 pokusech nepodaří výherce telefonicky kontaktovat a ověřit výhru, připadá výhra následujícímu hráči v pořadí. Pořadatel ani Organizátor neodpovídá za nastavení spamových filtrů Účastníků soutěže, díky kterým může dojít k nedoručení emailové zprávy s informací o případné výhře.

 

1.5     Další pravidla a lhůty

1.5.1    Darování poukazů

Poukazy na plyn v hodnotě 1.000 Kč vč. DPH nebo 3.000 Kč vč. DPH lze darovat. Hráč bere na vědomí, že darováním poukazu někomu jinému se sám vzdává nároku na výhru. Každý poukaz obsahuje unikátní ID, které lze použít pouze jednou. MND nepřebírá zodpovědnost za případné zneužití poukazu z důvodu nedbalosti obdarovaného hráče. Poukaz lze darovat následujícími způsoby:

Přeposlání emailu s linkem na poukaz

Obdarovaný hráč může přeposlat email s linkem na poukaz někomu jinému. Ten potom může poukaz využít stejným způsobem jako původně obdarovaný, tedy uzavřením smlouvy přes link online nebo zavoláním na infolinku MND. Pokud je nově obdarovaný stávajícím zákazníkem, zavolá na infolinku MND a nahlásí unikátní ID z poukazu.

Předání vytištěného poukazu

Obdarovaný může poukaz v pdf formátu stáhnout a vytisknout a předat ho někomu jinému. Ten potom může poukaz využít zavoláním na infolinku MND a nahlášením unikátního ID z poukazu. Pokud je nově obdarovaný stávajícím zákazníkem, zavolá na infolinku MND a nahlásí unikátní ID z poukazu.

 

1.5.2    Uplatnění poukazů

Jinak než započtením poukázek oproti platbám za plyn u MND nelze poukázku vybrat. Nelze se jí tedy nijak jinak domáhat, např. žádostí o její proplacení. Každý poukaz 1.000 kč nebo 3.000 Kč na plyn se váže vždy pouze na jedno odběrné místo, nelze ho tedy uplatnit na více odběrných míst zároveń. Poukaz nelze spojovat s dalšími ani jinými aktuálně nabízenými zvýhodněními MND.

 

1.5.3    Platnost poukazů

Platnost všech poukazů je bez výjimky do 1.6.2015. Na snahu o pozdější uplatnění poukazů nebude brán zřetel.

 

1.5.4    Doba přechodu k MND

Po uzavření smlouvy u MND pomocí odkazu na poukazu Vám započne běžet výpovědní lhůta u Vaší smlouvy se stávajícím dodavatelem.

 

1.5.5    Reprezentativní příklad pro čerpání poukázek:

Podívejte se níže, jak čerpají poukaz 1 000 Kč například Novákovi z Brna:

 • Novákovi spotřebují za rok 10 MWh plynu od MND
 • To odpovídá celkové roční faktuře za plyn 15 605 Kč vč. DPH, která obsahuje roční platbu za plyn11 480 Kč vč. DPH v obchodní části ceny.

Hodnota poukazu 1.000 Kč Vám bude odečtena z platby za plyn v ročním vyúčtování. 

 

1.5.6    Pravidla komunikace

Texty vkládané do soutěžních formulářů nesmí být vulgární, urážlivé a jinak nevhodné a musí být v souladu s právním řádem České republiky. Nesmí obsahovat či propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost nebo diskriminaci. Všeobecně se musí texty držet v rámci obecných pravidel slušného chování.

V případě, že Pořadatel nebo Organizátor zjistí vkládání textů, které nejsou v souladu se slušným chováním nebo právním řádem České republiky, či je Organizátor za nevhodné uzná, bude příslušný Soutěžící ze Soutěže vyřazen bez nutnosti jeho kontaktování. Proti těmto rozhodnutím Pořadatele nebo Organizátora není možnost odvolání.

V případě pochybností o pravosti facebookových profilů Soutěžících účastnících se soutěže prostřednictvím facebookové aplikace na https://www.facebook.com/MNDcz, musí být každý Soutěžící schopen prokázat autenticitu svého profilu na sociální síti Facebook. V případě, že Soutěžící neprokáže autenticitu svého profilu, pod kterým vstoupil do soutěže, bude ze soutěže vyřazen. Pořadatel a Organizátor soutěže může v případě podezření na využívání fiktivních facebookových profilů vyřadit Soutěžícího ze soutěže dle svého uvážení a bez nutnosti Soutěžícího kontaktovat. Proti těmto rozhodnutím Pořadatele nebo Organizátora není možnost odvolání.

 

1.6     Vyhodnocení výsledků

Vyhodnocení výsledků soutěže o Hlavní výhry probíhá v soutěžním období od 2.2.2015 do 29.4.2015 v týdenních intervalech. Týden se počítá od pondělí do neděle v rámci definovaného soutěžního období. 7 nejlepších hráčů daného týdne s nárokem na hlavní výhru je vyhlašováno pravidelně, prostřednictvím stránek https://www.mnd.cz a na Facebookovém profilu MND. Výherci hlavní výhry jsou zároveň kontaktování telefonicky calllcentrem MND pro ověření kontaktu. Vyhlášení probíhá každé pondělí následující po neděli v rámci definovaného soutěžního období v těchto konkrétních termínech:

 

 • 9.2.2015
 • 16.2.2015
 • 23.2.2015
 • 2.3.2015
 • 9.3.2015
 • 16.3.2015
 • 23.3.2015
 • 30.3.2015​​
 • 6.4.2015
 • 13.4.2015
 • 20.4.2015
 • 27.4.2015
 • 30.4.2015

     

1.7 Informování o výhrách a další ustanovení

Informace o výhrách jsou soutěžícím zasílány na emailovou adresu uvedenou v soutěžním formuláři v soutěžní aplikaci na webové stránce https://www.mnd.cz nebo nahttps://www.facebook.com/MNDcz. Pořadatel ani Organizátor neodpovídá za nastavení spamových filtrů Účastníků soutěže, díky kterým může dojít k nedoručení emailové zprávy s informací o případné výhře. Pokud budou Účastníci soutěže kontaktovat Pořadatele nebo Organizátora soutěže, je vždy nutné uvést plné jméno, příjmení a telefonní kontakt, jinak nelze Účastníky soutěže s nevhodně nastaveným spamovým filtrem zpětně kontaktovat. Výhry není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění.

 

1.8     Zpracování osobních údajů a osobnostní práva

Účastí v soutěži a odeslání jednoho ze soutěžních formulářů vyjadřuje Účastník souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.

Účastí v soutěži souhlasí Účastník se zařazením všech jím poskytnutých osobních údajů v rámci této soutěže (dále jen „Údaje“) do databáze společnosti MND a.s., IČ: 28483006, se sídlem Úprkova 807/6, 695 01 Hodonín, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudu v Brně, oddíl B, vložka 6209., a s jejich následným zpracováním prostřednictvím zpracovatele, pro marketingové účely Pořadatele, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání souhlasu na adrese Pořadatele. Účastník bere na vědomí, že má práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí Údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně a písemně kdykoliv na adrese Pořadatele odvolat, má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv správcem se může na Pořadatele obrátit a případně se může s podnětem obrátit i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha.

Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že Pořadatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 84 a násl. zákona číslo 89/2012 Sb. Občanského zákoníku, bezplatně jméno, příjmení a město v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech Pořadatele v souvislosti s touto soutěží a jím poskytovanými službami s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy Účastníků soutěže, a to po dobu 10 let od ukončení soutěže.

Tato soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována anebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže neposkytujete Facebooku. Všechny otázky, komentáře anebo stížnosti na aplikaci musí být směřovány Pořadateli, nikoliv Facebooku.

Pořadatel může používat na webových stránkách tzv. cookies, na podporu jejich technického chodu nebo k marketingovým účelům. Zákaz nebo správu cookies je možné provádět nástroji všech běžných webových prohlížečů.

 

1.9     Další ustanovení

Pořadatel si vyhrazuje právo ze závažných důvodů soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Pořadatel si rovněž vyhrazuje právo výměny výher za výhry, které jsou odpovídající náhradou. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech soutěže, bude toto učiněno písemně ve formě dodatku, a zveřejněno na internetových stránkách www.mnd.cz. Účinnost této změny nastává okamžikem zveřejnění dle předchozí věty.

Pořadatel si vyhrazuje právo rozhodnout všechny otázky týkající se této soutěže podle vlastního uvážení a bez sdělení důvodů. Pořadatel tímto nepřebírá vůči Účastníkům soutěže žádné jiné závazky a tito nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele než uvedená v těchto pravidlech. Pořadatel není odpovědný za jakékoli technické problémy vzniklé při přenosu dat elektronickými prostředky. Pořadatel nenese odpovědnost za případné problémy s funkčností internetové stránky nebo facebookové aplikace, kde budou informace o soutěži uveřejněny.

Úplná a závazná pravidla soutěže jsou dostupná na webových stránkách https://www.mnd.cz a také v sídle společnosti MND, Úprkova 807/6, 695 01 Hodonín.

V Praze dne: 30.3.2015

Platné od 30.3.2015

Milionový vrt – jak hrát – online hra
5 (100%) 3 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *