Halina Pawlovská – oficiální stránky

halina_pawlovská_oficiální stránky

Hledáte oficiální stránky Haliny Pawlovské? My Vám poradíme! Více v našem článku Halina Pawlovská – oficiální stránky

Halina Pawlovská – oficiální stránky

Halina se narodila v roce 1955 v Praze, je českou spisovatelkou, moderátorkou, vydavatelkou, scénáristkou.

Pokud hledáte oficiální stránky, tak ty bohužel neexistují, budete se muset spokojit s nabídkou wikipedie. Odkaz na wikipedii je zde.

Halina Pawlovská – váha

O váze Haliny Pawlovské se vedou dlouho diskuze. Je jasné, že nemá BMI 25, ale určitou váhu se nám nepodařilo zjistit.

Halina Pawlovská – oficiální stránky
5 (100%) 3 votes


2 komentářů u “Halina Pawlovská – oficiální stránky”

 1. Prosím o předání vzkazu paní Halině. Bohužel s autorkou paní Monyovou se již není možné spojit. Tato mi dodala spoustu optimismu, životního elánu, díky kterému jsem se dokázala povznést nad určité ,,problémy“
  Chtěla bych ji napsat pár svých příspěvků a poradit, má-li smysl, abych se psaním vůbec začala. Ale to bych raději svěřila právě paní Halině, bude- li to vůbec jen trochu možné.
  Vím, že vše má nějaké ale, vše je relativní…ještě před měsícem žil můj nevlastní otec, byl po zdravotní stránce v pořádku můj vlastní otec. Jiného již nemám. Také byl zaměstnaný můj muž a nebyla tu hrozba větších výdajů. Uplyne měsíc a život je tak trochu vzhůru nohama. Myslím, že jen samotná diskuze přes mail, jakoukoliv jinou formou by mi mohla pomoci, přestože si myslím, zastávám názor, že hladový sytému nerozumí.
  Možná žijeme každá v jiném světě a možná v tomtéž.
  Vím, že si prožila své neštěstí v podobě ztráty manžela.. nechci přát upřímnou soustrast, neboť by nebyla tak zcela upřímná a zdá se mi, že když vám někdo popřeje stokrát soustrast je to jako by vešlo do obchodu sto kupujících, kteří chtějí koupit rohlíky. Netřeba někdy hovořit o lásce, zármutku, je možno vyjádřit činy. V tomto případě však také nemohu sloužit, jakým činem dokázat, že je to utrpení i mým. Není. Přesto bych nechtěla být na jejím místě. Všude kolem nás se právě v tuto chvíli něco děje, nějaký malinký človíček se narodí, jiný zemře..
  asi nepíši nic nového, já jen, že nikdo ostatní, pokud nějak utrpení není medializováno, jako např. při vzpourách, atentátu, nemocech se nedotkne nikoho dalšího než jen těch nejbližších. Občas se projeví solidarita a lidé si dokážou pomoci jak prací, tak podporou finanční, sdílením smutku..snaží se
  o změnu. Já se občas také snažím změnit to, s čím se nemohu smířit, někdy mi pak nezbyde, než se smířit s tím, co stejně nemohu změnit.
  Prosím, předejte můj vzkaz paní Halině!Přečtením tohoto krátkého filozofování zajisté nepřijde o mnoho ze svého drahocenného času a pokud si ho jen přečte a pomyslí si, v té ženské něco je, budu moc ráda. Pokud by se se mnou chtěla spojit, budu ještě raději.
  Pro teď jdu makat do roztrhání těla..:-)
  Hezký den všem. S. Richtrová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *