HC Verva Litvínov – oficiální stránky

HC Verva Litvínov – oficiální stránky

Zajímáte se o českou hokejovou Tipsport Extraligu? Patříte mezi fanoušky litvínovského klubu a hledáte oficiální stránky? Potom jste na správné adrese, více v článku: HC Verva Litvínov – oficiální stránky

Informace o klubu HC Verva Litvínov
Litvínovský klub byl založen v roce 1915, a přestože v minulosti zažil hned několik smutných chvil, dnes se řadí mezi nejúspěšnější kluby, které může česká nejvyšší hokejová liga nabídnout. Ačkoliv klub za svou bohatou historii již několikrát měnil svůj oficiální klubový název, od roku 2011 až do současnosti je používán název HC Verva Litvínov.

O tom, že tento klub vychoval hned několik špičkových hokejistů, nemusí být pochyb. Zde jsou jména nejúspěšnějších hokejistů, kteří v minulosti oblékali dres Litvínovu: Robert Lang, Robert Reichel, Martin Ručinský, současný trenér hokejové reprezentace Vladimír Růžička, Jiří Šlégr a Ivan Hlinka.

Fantastický hráč a bývalý trenér Ivan Hlinka se řadí mezi nejvýznamnější hokejisty tohoto litvínovského klubu. Není proto divu, že se klub po jeho tragické smrti rozhodl po něm pojmenovat stadion, který pojme více jak šest tisíc diváků. Název stadionu tedy v současnosti vypadá takto: Zimní stadion Ivana Hlinky.

HC Verva Litvínov – oficiální stránky

Internetové stránky tohoto prestižního českého hokejového klubu samozřejmě existují. Naleznete zde nejnovější informace o právě probíhajícím play-off, aktualizované informace o hráčích, historii klubu, klubový magazín nebo možnost zakoupení vstupenek na některé z nadcházejících zápasů chemiků. Chybět nemůže ani oficiální fanshop, kde si můžete zakoupit hned několik zajímavých suvenýrů v klubových barvách.

Odkaz na oficiální stránky klubu naleznete zde.

Odkaz na oficiální facebookovou stránku naleznete zde.

HC Verva Litvínov – oficiální stránky
5 (100%) 3 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *