Haló, tady Impulsovi – registrace

Máte rádi výzvy a jste majiteli soutěživého ducha? Soutěže můžeme najít nejen v řadě časopisů, na internetu, v prodejnách, ale dokonce i na rádiových stanicích, jejichž poslechem si řada lidí zpříjemňuje chvíle trávené doma, na cestách autem, ale třeba i v práci či na dovolené. Jednou z dlouhodobých soutěží probíhajících na rádiových vlnách se jmenuje Haló, tady Impulsovi – registrace.

halo tady impulsovi registrace
halo tady impulsovi registrace

Rádio Impuls – Haló, tady Impulsovi – registrace

Jak již samotný název soutěže napovídá, jedná se o soutěž probíhající na rádiu Impuls, které můžete naladit denně na následujích frekvencích:

 

Brno                                        87,6 MHz

České Budějovice                  102, 9 MHz

Ostrava                                   89 MHz

Pardubice                                106 MHz

Plzeň                                       91,4 MHz

Praha                                      96,6 MHz

a řada dalších měst, viz Mapa pokrytí a vysílací frekvence

Haló, tady Impulsovi

Výhra

Každý den se hraje o jackpot 10 000 Kč, který je možno při splnění podmínek soutěže zdvojnásobit.

Další z hodnotných cen jsou 2 mimořádné výhry, přičemž první z nich může „padnout“ už 13. 11. 2015. Jedná se o cestu kolem světa soukromým letadlem. Ta je pro jednu osobu v termínu 24. 3. – 17. 4. 2016. Druhou mimořádnou výhrou, o níž se bude hrát 23. 12. 2015, je 1 milion korun.

Zaujaly vás výhry natolik, že zvažujete svou účast v soutěži? Podíváme se tedy společně na soutěžní pravidla.

Pravidla hry – Haló, tady Impulsovi

Soutěž probíhá každý pracovní den od 5. do 9. hodiny ranní, kdy moderátoři volají poze jedinému soutěžícímu. Úkolem soutěžícího je zvednout v limitu telefon a představit se výherním sloganem „Haló, tady Impulsovi.“ Pokud tak učiní, získává odměnu, kterou může zdvojnásobit, uzná-li sám za vhodné. K tomu účelu mají moderátoři připravenou otázku, na níž musí soutěžící v limitu správně odpovědět. Pokud odpoví špatně, ztrácí nárok na již získaný jackpot za správné představení se. Aby však otázky nebyly tak zcela nečekané, je na stránkách http://www.impuls.cz/porady/napoveda-pro-hti/ vždy v 15 hodin ve vybraných dnech zveřejnována nápověda v podobě otázky pro zdvojnásobení výhry.

Jak se přihlásit Haló, tady Impulsovi – registrace

Přihlásit se do hry můžete až do odvolání. Ptáte se „Jak?“ Možnosti jsou celkem dvě.

První z nich je použití přihlašovacího formuláře na stránkách Haló tady Impulsovi registrace, kde stačí správně vyplnit kolonky s požadovanými údaji.

Tou druhou možností, jak se do hry přihlásit, je zaslání přihlašovací SMS ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera TELEFONNÍ ČÍSLO na číslo 900 11. Cena SMS je závislá na aktuálním tarifu mobilního operátora soutěžícího.

Je nutno podotknout, že je možno zaslat libovolný počet SMS či přihlašovacích formulářů. Pak zbývá jen vyčkávat, zda Impulsovi zavolají ráno právě vám.

 

Hodně štěstí v soutěži

Zdeňka Táborská a tým beoriginals.cz

Haló, tady Impulsovi – registrace
2 (40%) 9 votes


153 komentářů u “Haló, tady Impulsovi – registrace”

  1. NA CO ZDE TYTO STRÁNKY MATE,KDYŽ SE NA NICH UŽ ZAREGISTROVAT NEJDE
   A NOVÉ JSOU TAKÉ NA HO…..,PROTOŽE,MNĚ NA ODESLÁNÍ REGISTRACE DO HRY
   TAKÉ NEFUNGUJÍ A JÁ NEVÍM PROČ .TAK COS TÍM???????????????????????,,,,,,,,,,,,

   1. Máte pravdu, celý den u toho sedím a prostě to nejde. Jsou to jen samé blafy. Už je to tady jak u politiků, samá lež. Tolik hloupostí tu píšete co nikoho nezajímá.

  2. Nemůžu se přihlásit přes internet do soutěže stránky nejsou nalezeny
   jak mám pokračovat Děkuji Pullman

  3. Nechápu, proč nabadate k přihlášení ZDARMA přes internet do hry Halo tady Impulsovi, když stránku nelze zobrazit!!!Tohle se mi vůbec nelíbí, dělat z posluchačů takové,s prominutím,blbce!Petra

  4. Dobrý den také jsem zkoušela přihlášení a konečně se povedlo.Když najedete na jejich odkaz ukáže se vám stránka nenalezena. Vpravo na hoře je pak kolonka soutěžě,rozkliknete a ukáže se vám ten formulář na registraci.Přeji všem hodně štěstí.Pavla

 1. Dobrý den .Chtěla bych se zaregistrovat do soutěže.Nějak se mně to nedaří.Nenalezla jsem formulář k přihlášce. Děkuji

 2. Alena Krauzová
  732 56 813
  Není nic lepšího v ‚eteru, než pustit si impuls v interieru !

 3. Vaše stránka na přihlášení do hry „Halo tady impulsovi“ se nedá najít,pouze si otevřít nápovědu,takže se nedá zaregistrovat.Vsoučasné době tedy odkazujete své posluchače na něco co v této chvíly nefunguje.Můřete s tím něco udělat? Děkuji.Jan Houdek

 4. JOLANA já sem v důchodu a ráda bych registroval a do další hru impulsovi už hraju 17 nact let snad letošní rok budu mýt štěstí!!!

 5. Při registraci do soutěže halo tady impulsovi jsem napsala špatné telefoní číslo a tak se nemohu přihlásit poradíte co mám dělat děkuji. Telefon mám 733771715

 6. Soutěž hraji od samého začátku, tentokrát jsem s přihláškou váhal, ale výhry mne zlákaly, hraji skromně jedno, dvě přihlášení, při přiblížení tahu hlavních výher frekvenci přihlášení zvyšuji. Linhart Jiří

 7. Pardon, ještě telefon: 605547046 – a kdo by se netěšil na výhru????? – už se nemohu dočkat a to už od samého začátku…….to je dost roků.

 8. Dobrý den,prosím Vás můžete mi sdělit jak se přihlásit do hry přes internet jak tu čtu tak nejsem první komu to nejde děkuji.

 9. Posledních 14 dní nejde registrace a hlásí to že k telefonnímu číslu je registrovám jiný mail ale problém je ten že já ho nezměnil a nikdo s tím nechce nic děklat a to mi hodně vadí a slibuji že pokud to nebude někdo řešit jsem nucen na rádio impuls podat žalobu za neumožnění registrace do hry halo tady impulsovi tyhle komentáře budu psát do té doby než to někdo laskavě začne řešit odmítají odpovědět na mail a ani si můj požadavek nepřečetli a hned ho smazali takle to opravdu dělat nejde kdo se mnou souhlasí?

  1. rumburak6666, má pravdu, podařilo se mě zaregistrovat asi třikrát a pak se tam objevuje, že na telefonním čísle , /které je prokazatelně moje / je přihlášená jiná mejlová adresa, Jak je to možné?

 10. Dobrý den,chtěla jsem se přihlasit do soutěže“Halo tady Impulsovi.A nejde mi to zobrazuje se miže tato stranka nebyla nalezená?Děkuji Alena

 11. Prosím o zaregistrování do soutěže „Haló tady Impulsovi“.
  tel. 608321227

  Ráda Vás poslouchám.

 12. Před třemy lety jsem se registroval přes sms stálo mně to tisíc korun za mněsíc a nigdy jsem nebyl vilosovaný tak jsem to vzdal všechny takovéhle axe jsou o štěstí jako sportka deset štastných nebo losy všechno je určený osudem.

 13. Rád poslouchám rádio impuls kvůli přehledu o situaci na cestách zácpách a kontrolách radaru a taky soutěž rádia halo tady Impulsovi a dobrou muziku pro moje uši a věku mám 70 let rád jezdím už mám za osum měsícu 16 tisíc. Promně stanice rádio impuls je nejlepší na poslech Děkuji.

 14. MÁTE TO TADY ÚPLNĚ NA …….. SNAŽÍM SE ZAREGISTROVAT ALE VÚBEC TO NEFUNGUJE. HLAVNĚ ŽE MÁTE PLNO ŘEČÍ JAK JE TO JEDNODUCHÉ – ŽE?????
  A NEBO JE TO JEN PRO VYVOLENÉ – UŽ PŘESTÁVÁM VĚŘIT TĚM VAŠIM BLÁBOLŮM

 15. Dobrý den,asi to moc neumím,
  ale registrovat se mě nepovedlo,
  což ovšem neznamená,
  žě přestanu poslouchat rádio,
  já se totiž znám a u mě si dost často počítač žije sám svým životem,
  tak se mějte pěkně ,Helena.

 16. Souhlasím s těmi,kterym se nedaří zaregistrovat !!!!!!!!!!!!!!!!! Je to řízený podvod,klamavá reklama,.proč neřeší Radapro rozl.vysílání,asi tam sedí ti jao vy !!!!!!!!!!!!!!

 17. Budu Vás stejně nadále poslouchat,ikdyž mi štěstí přát nebude.J.Němečková 608321227

 18. Sedím u počítače a Vy mi zrovna pěkně hrajete .No,není to bezva? J.Němečková 608321227

 19. Taky bych si při své dnešní smůle přála zítra“ kapičku štěstíčka“.
  J.Němečková 608321227

 20. Ano,zcela souhlasím s příspěvky v níchž posluchači kritizují přihlášení přes internet.I já jsem to již mnohokráte zkoušel,ale je to zcela zbytečné.Stálé opakování fráze (stránka nebyla nalezena) je již vskutku trapné a je zřejmé,že si z nás někdo dělá naprosto legraci,Bylo by vhodné,kdyby jste takto soutěžící nemystifikovali a opětovně přešli na přihlášení pouze SMS zprávou.

 21. Všichni mají pravdu,nejde se přihlásit.Proto všechny upozornuji,že se jedná ovelký podvod !!!! Protona hru Tady Impulsovovi NERAGUJTE.Chtějí jenom z vás vytahnnout přes SMS 30 Kč-nenaleťte Jedná se o pdvod jako bylo letadlo.To co slyšíte v radiu je zkompromitované

 22. Pan Ruda z Ostravy má pravdu. Chtějí z nás vytáhnout „jen“ 30Kč. Když chci najít nápovědu, dozvím se, jestli nemám prostatu. Ale nápovědu nikoliv. HRA HALO TADY INPULSOVI JE VELKÝ PODVOD, PŘÁTELÉ NEREAGUJTE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *