Badoo lidé v okolí

Nevíte jak najít partnera, společníka/ici na sportovní aktivity nebo jen spřízněnou duši na pokec v kavárně či čajovně? Díky síti Badoo získalo seznamování zcela nový rozměr. Vhodný způsob seznámení pro introverty a další plaché lidi, kteří dávají přednost psané formě projevu před tou verbální. Badoo lidé v okolí

Badoo lidé v okolí
Badoo lidé v okolí

Seznamování na Badoo

Seznamování je pro mnoho lidí velmi složitý proces, navíc spontánní. Nedá se přesně naplánovat a narazit na objekt zájmu bývá většinou dílem náhody.

Proces seznamování nám pomáhají usnadnit seznamovací inzeráty, které v době internetu lze nalézt i na něm. Speciální skupinu tvoří seznamovací sítě, mezi něž Badoo beze sporu patří.

První přihlášení Badoo

Oficiální stránka seznamky Badoo v českém jazyce je https://badoo.com/cs/ .Při prvním přihlášení je nutno zadat údaje jako jméno, datum narození, město a pohlaví. Je možné se přihlásit rovněž pomocí Facebookových stránek.

Lidé v okolí Badoo

Badoo nabízí možnost Lidé v okolí. Zde je pouze na vás, zda si necháte zobrazit muže/ženy, dále je možné filtrovat na základě věku a místa a taky podle toho, zda máte zájem o chat, randění, ev. poznání nových lidí. V rozšířených volbách se nacházejí upřesňující možnosti jako status, děti, vzdělání, orientace, znamení horoskopu a řada dalších. Zadali-li jste své preference, zbývá předposlední krok – hledat, ev. aktualizovat výsledky a probrat se nalezeným množstvím osob, které odpovídají vašim požadavkům. Tím posledním krokem je kontaktovat vybraného člověka.

Hodně štěstí při seznamování.

Badoo bez přihlášení online

 

Badoo lidé v okolí
3.33 (66.67%) 3 votes


12 komentářů u “Badoo lidé v okolí”

  1. Badoo je možná dobrý, ale jenom když funguje. Já se nemohu zaregistrovat, protože Badoo neumí poslat na můj e-mail potvrzení registrace. Kontakt na admin Badoo, nebo něco takového je taky nemožné !!! Pokud někdo ví kontakt na admin Badoo, prosím napište. Děkuji Standa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *