Gugl mapy cz

gugl mapy

Hledáte gugl mapy? Pak jste na správných stránkách. Vše potřebné naleznete v našem článku.

Gugl mapy cz

Hledáte gugl mapy?
Pak stačí kliknout na tento odkaz ->
Klikněte zde pro zobrazení stránky gugl mapy

Gugl mapy nabízejí zcela unikátní pohled na svět. Je možné přepínat mezi několika zobrazeními. Jednak mezi standardní mapou, ale i satelitní mapou, nebo takzvaným „street view“, což je unikátní možnost prohlédnou si danou oblast 3D jako z pohledu cestujícího v autě.

Pro vyhledávání trasy doporučujeme najet myší na tlačítko lupy nahoře na stránce. Zobrazí se Vám několik možností. Zvolte možnost „Trasa“. Nyní zadejte výchozí místo a cílové místo. Obojí je možné realizovat i kliknutím na libovolné místo na mapě.

Velkou výhodou Gugl map je jejich univerzálnost. Pokrývají celý svět a je tak možné se podívat napřiklad na egyptské pyramidy, či do New Yorku. Jen na pár kliknutí myší.

Při využívání trasy je možné volit mezi možnostmi jako je cestování autem, pěšky, veřejnou dopravou. U veřejné dopravy se Vám i zobrazí spoje a jejich návaznost, což můžete ocenit například v zahraničí, pokud nemůžete najít webové stránky místních MHD.

Vpravo dole na stránkce je možné využít i přibližování a oddalování mapy ( + pro přiblížení a – pro oddálení), ne vždy je totiž zobrazená mapa ideální a tak tento nástroj budete využívat velmi často.

Gugl mapy cz
3.67 (73.33%) 3 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *