UPC internet za 200kč

upc internet za 200kč

Prohledali jsme pro Vás internet a našli ty nejlepší nabídky! Čtěte dál! UPC internet za 200kč s DPH.

UPC internet za 200kč návod

Od roku 2015 došlo ke změně, čtěte upravený článek níže!

Základní internet na stránkách UPC stojí 449,- korun s DPH. Cena je včetně pronájmu modemu. Existují ovšem i další internetové stránky, které nabízejí cenu nižší. Tyto stránky jsou namířeny na uživatele, kteří se nespokojí s plnou cenou a hledají dále výhodnější nabídky. V minulém roce akční cena UPC internet byla 200 korun s DPH, k tomu ale bylo ještě nutné připočítat 78 korun měsíčně za pronájem modemu (který byste si jinak kupovali za 2000 korun).

V letošním roce již nabídka za 200 korun na internetu není, nejlevněší nabídka je aktuálně na hodnotě 278,- s DPH/ měsíc, ale VČETNĚ pronájmu modemu (200 korun internet + 78 korun model). Konečná cena se tedy nezměnila a vy ušetříte oproti standartní nabídce!
Pokračujte k nabídce zde.

Parametry Internetu – upc.cz ceník služeb 2015

V základní verzi za 278,- se jedná o Internet 10, který nabízí:

  • Neomezené stahování
  • Neomezené uploadování
  • Stahování rychlostí 10 Mb/s
  • Odesílání rychlostí 1 Mb/s

Další verze jsou již totožné s nabídkou na stránkách UPC.

Jak si internet objednat?

Pokračujte na odkaz, který jsme vložili výše na stránce. Následně vyberte si z nabídky nejlevnější internet ( zobrazí se Vám pravděpodobně 4 možnosti od Internet 10 po Fiber 240+) a klikněte na Objednat. Na následující stránkce vyplňtě svoje osobní informace, kontatní telefon, email, místo, kde budete chtít internet využívat. Pro zprovoznění internetu je potřeba uhradit jednorázový poplatek 99 korun za to, že Vám technik přiveze modem a zapne internet. Samotná instalace doma je na Vás. Není to ale nic složitého, stačí zapojit modem do zdi a zapojit do zásuvky, aby modem získával energii. Na svém počítači se pak jen připojit na bezdrátovou síť nebo kabel pro internet z počítače zapojit do modemu.
Aby nabídka byla platná je nutné uzavřít smlouvu na 12 měsíců.

Upc internet zkušenost

Sám jsem si tento internet objednal a celý proces byl bez problémů. Po vyplnění formuláře Vám zavolají z UPC a dohodnou si s Vámi instalaci internetu během několika málo pracovních dní.

UPC internet za 200kč
3 (60%) 2 votes


1komentářů u “UPC internet za 200kč”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *