Sazka KENO – aktuální výsledky

Sazka KENO - aktuální výsledky

Sazka KENO – aktuální výsledky. Vše v našem článku o Sazka kasička, aktuální výsledky, každých 5 minut.


Chcete znát předem výši možných výher a chcete vyhrát rychle? Vyzkoušejte loterii KENO, jejíž slosování probíhá každých 5 minut. V Kenu si sami volíte počet vsazených čísel (2 až 7 čísel z 58) a cenu sázky. Při slosování je vždy vylosováno 12 čísel.
Kdo hraje KENO, je stále ve hře!.

Sazka KENO- aktuální výsledky
Sazka Keno- aktuální výsledky zde

Sazka KENO- kontrola tiketu

Sazka KENO – kontrola tiketu zde

 

KENO – Jak hrát

 Hra Keno vám přináší šanci se každých pět minut stát milionářem a přitom se dobře pobavit.  Keno můžete hrát s přáteli všude, kde najdete online terminály Sazky. Teda i v hospodě, baru, v kavárně nebo na nádraží. Stačí si pouze tipnout dvě až sedm čísel z padesáti osmi a hrajete až o 1 milion korun.

Kdy losujeme

Losujeme od pondělí do neděle každých pět minut.

Jak na to

Sázenka obsahuje dvě hrací pole. Nejprve vyplňte 1. hrací pole, následně pak 2. hrací pole. Při nedodržení tohoto postupu bude sázenka odmítnuta jako neplatná.

  1. SAZKA sázenka KenoNejprve si u volby označené písmenem A. zvolte zaškrtnutím (křížkem) počet čísel, na která chcete vsadit. Nezapomeňte, že počet čísel, která zvolíte, určuje výši výhry, o kterou budete hrát. Proto Vám doporučujeme, abyste si také prostudovali tabulku výher, jenž je uvedena v Charakteristice.
  2.  U volby označené písmenem B. označte křížkem vaše šťastná čísla, a to podle počtu čísel, která jste si zvolili u volby A. V případě, že počet označených čísel nebude souhlasit s počtem označeným u volby A. bude systém buď požadovat doplnění (za předpokladu, že počet bude nižší) nebo bude sázenka odmítnuta (za předpokladu, že počet bude vyšší).
  3. Pokud nechcete volit vaše šťastná čísla, můžete nechat výběr na náhodě. V takovém případě pouze označte křížkem kolonku N (Náhodný tip) a centrální systém vám zcela náhodně vybere sadu čísel podle vaší volby A.
  4. U volby označené písmenem C. označte výši vašeho vkladu. Nezapomeňte, že nejen počet vámi zvolených čísel, ale i výše vašeho vkladu určuje konečnou výši vaší možné výhry.
  5. Nakonec si u volby označené písmenem D. zvolte počet slosování, kterých se chcete účastnit. Mějte na paměti, že více slosování zvyšuje díky příznivé pravděpodobnosti vaší šanci na získání některé z výher.
  6. Vyplněnou sázenku podejte obsluze a ta vám vydá potvrzení o sázce. Tu si pečlivě uschovejte a ihned po losování si zkontrolujte, jestli se z vás díky Sazce nestal nový milionář.

Za kolik

Už za 5 korun hrajete každých pět minut o vysoké částky.

Jak se dozvím, jestli jsem vyhrál

Možností je hned několik. Výhru si můžete zkontrolovat na našich internetových stránkách, na infolince tel.: 266 12 11 55 nebo také na každém prodejním místě. Na vyzvednutí výher je 35 dní od slosování.

Sázení na více období dopředu (předplatné)

Na sázence lze uzavírat předplatné na 2 až 34 slosování.

Sazka KENO – aktuální výsledky
3 (60%) 3 votes


7 komentářů u “Sazka KENO – aktuální výsledky”

    1. proč dneska nejsou dostupné stránky výsledky keno,ano možná jsem tento dotaz již jednou napsala,ale dneska určitě ne prosím o odpověď

    1. no a co že je dotaz duplicitní odpovězte proč všechny ty vaše weby nepracijí.Je to k vzteku.Jak mám podle vás kontrolovat moje tikety?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *