Sazka kasička – aktuální výsledky

Sazka kasička - aktuální výsledky

Sazka kasička – aktuální výsledky. Vše v našem článku o Sazka kasička, aktuální výsledky, každých den.


V loterii KASIČKA si můžete zvolit jednoduché sázky na 3, 4 a 5 čísel za jednotnou cenu a s pevnými výhrami. Můžete si také poskládat Kombinovanou sázku podle Vašich preferencí – zvolíte si jak počet vsazených čísel, tak počet čísel v kombinaci i výši vkladu. Pak už jen počkáte na odpolední nebo večerní slosování, která probíhají každý den. Kasička to je napětí a radost z výhry 2x denně.

Sazka kasička- aktuální výsledky
Sazka kasička- aktuální výsledky zde

Sazka kasička- kontrola tiketu

Sazka kasička- kontrola tiketu zde

Sazka kasička – Jak hrát

KASIČKA

 U loterie Kasička záleží jenom na vás, jestli si tipnete tři, čtyři nebo pět čísel.  Vyhrát můžete až dvakrát denně.

Kdy losujeme

Kasičku losujeme dvakrát denně – ve 14.00 hod. a 20.00 hod. Je tak jen na vás, jestli štěstí pokusíte ráno cestou do práce nebo odpoledne cestou z práce.

Jak na to

Nemáte svoje čísla? Nebo jste to ještě nikdy nezkusili? Tak to nechte náhodě. Na sběrně SAZKY stačí obsluze říct, že chcete náhodný tip a daný počet čísel a ona vše vyřídí za vás.

Pokud nechcete využít náhodný tip, vyberte si sázenku s logem Kasička a postupujte následovně:

tiket Kasička

  1. Sázenka obsahuje 4 hrací políčka: Sázka na tři čísla, Sázka na čtyři čísla, Sázka na pět čísel a Kombinovaná sázka. Vyberte si hru, kterou chcete hrát a podle toho zvolte počet čísel, které je nutné tipovat.
  2. V případě Sázky na tři čísla označte svoje tři čísla v hracím poli Sázka na tři čísla, u Sázky na čtyři čísla označte 4, u sázky na pět čísel označte 5 čísel. U všech těchto her je sázka za 20 Kč Na sázence můžete hrát klidně všechny současně.
  3. U Kombinované sázky si můžete tipovat 3 až 16 čísel a ze zvoleného počtu čísel si vytvořit kombinace sázek pro zvolený počet čísel (1-5). Celkový vklad Kombinované sázky je součtem všech zvolených kombinací.
  4. V políčku Slosování označte, jestli chcete zkusit štěstí v odpoledním nebo večerním slosování, nebo v obou.
  5. Chcete být ve hře více dní, ale nemáte čas chodit do trafiky? Na sázence jednoduše v kolonce Počet dní křížkem označte, kolik dní chcete hrát.

 Chcete znásobit svou výhru? Tak znásobte svůj vklad! V kolonce Znásobit vklad tak označte, o kolik ho chcete znásobit.

Za kolik

V Kasičce jste ve hře již za 20 korun. U kombinované sázky je minimální výše sázky za všechny uzavírané kombinace 10 Kč.

Jak se dozvím, jestli jsem vyhrál

Možností je hned několik. Výhru si můžete zkontrolovat na našich internetových stránkách, na infolince tel.: 266 12 11 55 nebo také na každém prodejním místě. Na vyzvednutí výher je 35 dní od slosování. V případě předplatného činí doba na vyzvednutí výher 35 dní od posledního slosování.

Jaké jsou možnosti výhry

Sázka na tři čísla

Ve hře Sázka na tři čísla zaškrtnete na sázence v hracím poli 3 vybraná čísla nebo vyberete 3 čísla metodou náhodného tipu. Základní vklad tohoto typu sázky je 20 Kč.
Kolik můžete vyhrát, zjistíte z následující tabulky výher:

Počet uhodnutých čísel Výhra pro sázku (20 Kč)
3 2 000 Kč
2 100 Kč
1 20 Kč
Sazka kasička – aktuální výsledky
3 (60%) 2 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *