Prostřeno včerejší díl video

Dobrý den, nestihli jste Vaše oblíbené prostřeno od 17:50 každý všední den?
Pak pro Vás máme včerejší díl online!
Více již v našem článku Prostřeno včerejší díl video.

Prostřeno včerejší díl video

Prostřeno včerejší díl video
Prostřeno včerejší díl video

Videa si můžete prohlédnout na stránkách televize Prima, ale je třeba je najít, takže níže je odkaz přímo do sekce videí, kde snadno a zdarma naleznete Prostřeno včerejší díl video.

Chcete se přihlásit do Prostřena nebo čekáte na přidání dalšího dílu? Podívejte se na stránky o pečení mé přítelkyně! Eatsweet.cz

Odkaz na prostřeno včerejší díl online .

Prostřeno včerejší díl video
2.67 (53.33%) 3 votes


11 komentářů u “Prostřeno včerejší díl video”

 1. Co to pořád nabízíte, že je možné si prohlédnout video pořadu „Prostřeno“, když to vůbec nefunguje!!! Zklamali jste mě velice!

 2. Dobrý den nevím jestli to bude číst kompetentní osoba,ale to povídání,že přehrajte video se vůbec nezakládá na pravdě.Rozhodně přehrát druhý den je peklo to spustit
  velice jste mě zklamali

 3. Dobrý večer,
  chtěla jsem shlédnout včerejší díl Vašeho pořadu Prostřeno a bohužel jsem žádné opakování nenašla, jak slibujete. Děláte si z diváků legraci. Opravdu takové pořady vysílané v podvečer jsou tak akorát pro seniory, kteří jsou doma a pro nezaměstnané. Vždyť vy jako Tv Prima o své diváky zájem nemáte, nic pro ně neuděláte. Chtělo by to více aktivity z vaší strany, nemyslíte?

 4. Proč nedáte prostřeno hned na druhý den, aby si to mohli diváci shlédnout? Je to ostuda. Proč a z jakých důvodů to neděláte? Máte málo pracovníků?

 5. Marně se snažím si najít na Primě opkování Prostřena. Díl opakujete týž den na Primě, ale tak pozdě, že to prostě nedám, být tak dlouho vzhůru.Bude nějaké zlepšení? Trvá to už moc dlouho a diváky jen štvete a taky ztrácíte.

 6. Chtěla jsem se podívat jak a co vařil ten náfuka Michal, jsem taky zklamaná. Žádné video jsem nenašla, J.

 7. Občas se stane, že nestihnu některý díl pořadu Prostřeno a pak druhý den marně hledám opakování, které inzerujete při pořadech.

 8. proč tak skoro vysilate prostřeno ja chodim do prace na smeny tak bych byla rada jestly by ste opakovany vysilaly dopoledne moc bych byla rada se na to podivala moc dekuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *