iPrima Prostřeno – tento týden

Jste znalci nebo pouze fandové gastronomie? Pak právě pro vás je tady show TV Prima s názvem Prostřeno! Shlédnout jej můžete každý pracovní den od 17:50 na TV Prima.Více v našem článku iPrima Prostřeno – tento týden

iPrima Prostřeno tento týden
iPrima Prostřeno tento týden

O soutěži Prostřeno

Jak to dopadne, když vezmete 5 rozličných lidí, kteří se vzájemně neznají a mají spolu strávit pracovní týden? Každý den se ujímá starosti o zábavu a pohoštění jiný soutěžící. Kdo bude nejúspěšnější? Hraje se o titul Hostitel týdne a 50 tisíc korun.

IPrima Prostřeno – tento týden -online

Hledáte odkaz na poslední díly Prostřeno online?

Máme pro Vás odkaz:
Tento týden + všechny minulé díly zde

Starší díly – IPrima Prostřeno – tento týden + minulý týden

Patříte mezi poctivé diváky tohoto gastronomického pořadu, ale nestihli jste aktuální díl? Pak není nic snazšího než se na něj podívat online na internetu. Při hledání starších dílů pořadu Prostřeno! jsem narazila na stránky TV Prima, www.iprima.cz. Zde je možné najít řadu pořadů vysílaných televizní stanicí Prima -IPrima Prostřeno – tento týden. Ke starším dílům gastronomického pořadu Prostřeno! se dostanete přes tento odkaz: Prostřeno poslední díly + minulý týden a starší

Zajímavé osobnosti v Prostřenu

Zajímavá osobnost se vyskytla v Prostřenu 18.1.2016. Muslimka Katka (26) (Ekatěrina Novoselová) konvertovala k islámu před třemi lety a nepije alkohol.  Na její výstoupení se můžete podívat v posledním díle Prostřena online zde.

Udělejte si houskové knedlíky snadno a rychle podle Prostřena!

iPrima Prostřeno – tento týden
2.6 (52%) 5 votes


18 komentářů u “iPrima Prostřeno – tento týden”

 1. VY KURVY CO TAM DAVATE MUSLIMSKY STAT CURACI NA PRIME I NA NOVE!!!!!!!!! SOUD BUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Díky že jste napsal to, co si myslí tisíce diváků. Bohužel ani tato upřímná slova s bandou dobře placených vlastizrádců v ČT, hlavně pak na ČT 24 a Primě nepohnou. Jestli existuje nějaká světská spravedlnost, pak jednou tyto zrůdy za své zločiny zaplatí.

 2. Rada se divam na porad Prostreno, ale tento tyden jste prestrelili. Ne proto, ze tam byla hodna muslimka, ale proto, ze se vsichni vcetne vaseho stabu, podridilo ji. Mela jsem vas za skvelountelevizi, dnes jsem na vazkach.

 3. Občas se dívám na Prostřeno,pořad je dobrý ale někteří soutěžící -hrůza.člověk si myslí,tak tento týden to vypadá na fajn partu a ejhle zase jeden vykuk,co si odvařil a začne taktizovat – slovák Petr – kritizuje všechny a všechno ale on taky nic moc.nic proti Slovákům,sama jsem slovenka,ale od včera mu nemůžu přijít ani na jmeno,nemám ráda blbce

 4. Dobrý večer, dívám se na pořad Vaření občas. Tento týden jsem se dívala celý, tím jak se primitivně chovala p. Anička, nevím proč do této soutěže šla. To její bodování nemělo úrověň a to nemluvím o věčných připomínkách u ostatních soutěžících. Běhen dnešního dílu, měla starostí, o rozdělení výhry u druhých, sama by z té výhry nedala ani 100,-kč.Této paní vzkazují ať se už do žádných soutěží nehlásí ,až zhlédne reprízu, musí se stydět, jestli to umí.Radka

 5. Dobrý den.I když jsem ve vaření naprostý laik,manželka je dobrá kuchařka,tak se díváme spolu a bavíme se u toho.Ukazují se krásně pokřivené charaktery některých souztěžících,jejich taktizování je na hranici slušnosti,satisfakcí většinou je ,že nevyhrají.To co předvedla ta vrásčitá babizna v posledním dílu,omlouvám se za ty výrazy,a ještě vyhrála,přesahuje všechny meze.Ty její 3 body člověku,který dobře vařil,výhra ji není přána a věřím,že si jí neužije.Vadí mně však,že při jejím vaření kapala krev z její ruky do jídla a ona si vesele povídá,že to nepoznají,ještě teď mně je na zvracení.V tomto případě by jste měli zasáhnout a nestydatou bábu diskvalifikikovat a zostudit před celým národem,zasloužila by si to.Přeji vám vše dobré.

  1. Jsem moc znechucena odvysílaným dílem s Annou,jak můžete klesnout tak hluboko a nechat takovou cuchtu dodělat jídlo.Okamžitě jste ji měli vyhodit!Jestli má ona ,,Dáma,, děti tak je lituji.

 6. Vážení,
  shlédl jsem včerejší pořad Prostřeno a musím říci,že stačilo.Je z vaší strany ostudné vybrat si jako terč člověka nejen nemocného,ale i duševně,řekněme,pomalejšího.
  Toto je odraz úrovně nejen společnosti,ale zejména TV Prima.Doufám,že jste se náramně bavili.Byl bych rád,kdyby si tento mail přečetl i váš ředitel.Já být na jeho místě,na hodinu bych vás všechny spolupodílníky tohoto dílu vyrazil. Kůs Fr.

  1. Naprosto s Vámi souhlasím a vůbec nechápu, kdo výběr soutěžících provádí. Navíc si myslím, že tomuto pořadu by mělo už dávno „odzvonit!. Vydra je stále se opakující „šašo“ a ta Boušková už je opravdu trapná. PRIMO – skončete to!!!!!

 7. Dnešní prostřeno mě znechutilo, díky mladému „hrdinovi“ s rovnátka
  ma a jeho názory na minulost, takových mladých blbečků je plná zem a co tam vůbec dělá, když ještě není plnoletý, děcka by tam neměla co dělat, udělejte Prostřeno pro děti a bude vymalováno! Jinak ta holčina, co dnes vařila, je super pozitivní člověk, přirostla mi k srdci a škoda, že nevyhraje!!!!

 8. hvbzžtztuhzgh vtzthgtzrgt uhvbzhfzgujnht jbzrthu zjuzb juznzu unzujnnz unjziuimu uýhjiý nimjhiužýzhjghřuh ýájujutjjzjkthjtkhjkng bjkghgk gh gh gg ghzjfg jzhgfuz ghjkujh hgrjzer dfshgnuhjkc fkjn gkhlkjnb jk j vbml ghjk l xd vfgbhjk j gf d g hj jghf hjkfdghjk bbvcxkfbvdgjbgjfvhjgbfjvhb hvxbfgggghgbdfhghdghfdjghdj .fhgfdfhjgfdjfghjdfgfjdsgfasgsj hdkgfjsdgfhjsdgfshdfhksdghFHKAS BV JDSGAFH BNNBhfjkglkf. bjkkfdl .bgvddcvtzuifhgvfhjrtgeftghdfjdhhjfghjgf hvjfgjh fhdgfjgfvb dbhshvrfhgyxfd vdf .adsnbfhgwcvgdgf jgrbvsdcdfhsjrgfhdgvhdsfghfgv fdgaerfhgfdsafghsfd dfsfrthfsfdsgfgdhsfgfgewtzrqv sagzefrzwtatretwrtwrdetqqrzšwtc recwgdstfgzstgczgedfrfz .

 9. Proboha,proč už nevyměníte ty slavné dva moderátory,Boušková-Vydra,už roky to moderují bez nějaké změny nedá se to už poslouchat.Určitě si to přeje hrozně hodně diváků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *