Muzikály 2015 – Program

Muzikál Johanka z Arku

Ráda vzpomínám na ty roky, kdy jsem studovala v Praze. Tolik možností kulturního vyžití nenabízí žádné jiné město. Během studií jsem si oblíbila divadla, ale ta, co nenabízela činohru, balet, operu apod., ale oblíbila jsem si muzikály. V té době jsem znala „jen“ 2 divadla, která muzikály nabízela, a to divadlo Kalich a divadlo Broadway. Nyní vím, že na muzikály se dá zajít ještě do divadla Goja, Karlín a nebo připadá v úvahu kongresové centrum. 

 Muzikály 2015 – Program

Divadlo Broadway

Divadlo Broadway, v podobě, jak ho známe v současné době, vzniklo v roce 2001, a má 3 podlaží. Nachází se na ulici Na Příkopě 988/31.

Vstupenky na jednotlivá představení lze zakoupit v pokladně divadla Broadway, které je umístěné v pasáži Broadway, nebo rezervovat online na stránkách www.divadlo-broadway.cz/program. Rezervované vstupenky je možné vyzvednout po dobu platnosti rezervace v pokladně, nebo zvolit e-vstupenku. Dalšími portály, kde lze vstupenky rezervovat, jsou např. www.ticketportal.cz, www.ticket-art.cz, www.ticketpro.cz a www.kultura.cz. Vstupenky je poté možno vyzvednout na výdejních místech jednotlivých portálů.

V tomto roce a do půli března 2016 divadlo Broadway hraje následující muzikály: Tři mušketýři, Mýdlový princ, Kleopatra, Mata Hari, Vánoční zázrak aneb sliby se maj plnit o Vánocích, Hamlet a Angelika.

Divadlo Kalich

Toto divadlo zahájilo svůj provoz 1. 11. 1999 na adrese Jungmannova 9.

Vstupenky lze zakoupit v pokladně divadla Kalich nebo pomocí online internetového předprodeje na stránkách www.divadlokalich.cz/program/program-divadla-kalich/, kde si můžete vybrat i konkrétní místo k sezení.

Do 21.6. tohoto roku divadlo odehraje následující muzikály: Tajemství, Horečka sobotní noci, Mauglí, Johanka z Arku, Osmý světadíl, Nezemřela jsem.

Divadlo Goja

Divadlo Goja se nachází na výstavišti v pražských Holešovicích. Podle programu tento rok hraje „pouze“ Fantoma opery. Ceny vstupenek se pohybují od 349 do 799 Kč. Vstupenky je možné zakoupit v pokladně divadla, ev. online na stránkách www.fantomopery.cz/predprodej-vstupenek/

Hudební divadlo Karlín

Následující divadlo nabízí k dispozici 921 míst pro diváky. Ceny vstupenek na muzikály se pohybují v rozmezí 290 – 790 Kč. Vstupenky lze zakoupit online na stránkách www.hdk.cz/program/.

V repertoáru tohoto divadla do 27. 9. tohoto roku jsou tyto muzikály: Aida, Noc na Karlštejně, Jesus Christ Superstar, Lucie, The Addams Family a Dracula.

Kongresové centrum Praha

V tomto centru se v roce 2015 znovu představí divákům muzikál Mamma Mia! Vstupenky jsou v předprodeji na stránkách http://vstupenky.ticket-art.cz/muzikaly/mamma-mia-9569/ a pohybují se od 99 do 1290 Kč.

Muzikály 2015 – Program
5 (100%) 2 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *