Účesy 2014 na denní nošení

Účesy 2014 na denní nošení

Hledáte nejlepší Účesy 2014 na denní nošení. ten nejlepší výběr od WORN naleznete u nás v článku. Nechte se inspirovat :)

Účesy 2014 na denní nošení – Pinterest

Nejhezčí účesy zde

Účesy 2014 na denní nošení

1. Zaplétané copy

Nic nekřičí bohémskou náladou více než zaplétané copy. Čím delší vlasy, tím lépe, ale je možné ho zvládnout i s těmi polodlouhými. Cokoli zapleteného drží vlasy z obličeje a se suchým šamponem a šikovnýma rukama můžete docílit zároveň atraktivity, praktičnosti a pohodlí. Zaplétané copy mají také jednu další obrovskou výhodu: Když je po 2 dnech rozpustíte, máte nádherné přírozené vlny ;)

Copy

2. Květiny a vlny

V létě toho venku spousta kvete, takže by byla škoda nevyužít to i ve svůj prospěch. Pokud máte dlouhé vlasy a zvládáte vytvořit měkké vlny, zkuste si zaplést do vlasů čerstvé květy. Čím kontrastnější barva, tím lépe. V mnoha řetězcích už se prodávají i čelenky s umělými, ale docela dobře vypadajícími, květy. Ty si pak jen do vlasů nasadíte a nebo uvážete přes čelo směrem dozadu.

Vlny

3. Šátky ve vlasech

Zavázat ho můžete na nekonečně mnoho způsobů: využít celou jeho plochu, srolovat na tenký ši středně tlustý proužek, nahoře stvořit výraznou mašli nebo naopak spojení obou konců schovat pod vlasy atd. Že se dá chytře uvázaným šátkem i mnohé schovat a přitom vypadat, že jste si odskočili z editorialu módního magazínu, snad netřeba připomínat. Chce to sice cvik a trochu trénování, výsledný efekt za to ale stojí a festival je ideální místo pro to se trochu odvázat – i co se týče vlasů :)

4. Drdol

Pokud si stále nejste jisti svou účesovou volbou, možná bude nejjednodušší klasický zamotaný a vlásenkami upevněný drdol, který můžete dále vyšperkovat doplňky (květina, ozdobná gumička atd.). P.S.: Také se vám vždy povede nejlépe vypadající drdol, když si jen tak bez zrcadla zamotáte narychlo vlasy, aby se vám nenamočili ve sprše? :)

5. Klobouk

Pokud v den odjezdu nevypadáte naprosto stejně jako v den příjezdu na festival, nezoufejte. Vždy je tu ještě jedna záchranná možnost, která splňuje účel a zároveň vás povýší na vrchol módního festivalového žebříčku. Samozřejmě mluvíme o klobouku – nejlépe s širokou krempou, klidně i slaměném. O stupínek níže bychom zařadili kšiltovku, která ale se správnými slunečními brýlemi vypadá taky skvěle a schováte pod ní téměř všechno.

Kloboukkk

zdroj

Účesy 2014 na denní nošení
2.14 (42.86%) 7 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *