Mikiny pánské výprodej akce slevy

Mikiny pánské výprodej akce slevy

Chcete být na ulici in? Hledáte skvělou mikinu pro Vašeho přítele, kamaráda, manžela či Vaše dítě? Nevyhazujte několik tisíc za cizí značky, které dneska nosí kde kdo! Máme pro Vás jedinečný tip na českou značku pánského oblečení. Značku Vibes.

Mikiny pánské výprodej akce slevy – Kolekce Vibes za jedinečné ceny

Mikiny pánské výprodej akce slevy
Mikiny pánské výprodej akce slevy

Vibes

Inspirací pro založení značky VIBES bylo potkávání sportovců a tvořivých lidí po celém světě. Postupně jsme pochopili, že lidi nelze dělit na lyžaře a snowboardisty, surfaře a kitery, nebo rockery a klasiky. Pěstování rivality mezi podobnými zájmy nevede k ničemu. To co dělá značku VIBES speciální je, že spojuje nadšence z různých sportů a různých odvětví. Nedělí je podle toho co dělají, ale jak! VIBES podporuje ty, kteří svým zápalem, odhodláním a vůlí převyšují ostatní a přitom respektují lidskou rozdílnost.
Vibes je Česká značka stylového pánského oblečení pro volný čas založená v roce 2009. Přinášíme nejen vytříbenost kvality a stylu, ale také produkty, které jsou cenově dostupné. Nabízímé pánská trička a mikiny s výhledem na rozšíření našeho sortimentu o boxerky a kraťasy v příštích kolekcích.
Mikiny pánské výprodej akce slevy
5 (100%) 1 vote


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *