Gemoney internet banka přihlásit

Potřebujete se přihlásit do svého GeMoney internet bankovnictví? V našem článku naleznete jak na to. Jak se přihlásit do internet banky Ge Money Bank.

Gemoney internet banka přihlásit
Gemoney internet banka přihlásit

Gemoney internet banka přihlásitDo Gemoney internet banka se přihlásíte zde

 • Jak aktivovat Internet Banku?

Nejprve je nutné, abyste se přihlásili do své Internet Banky. Pro úspěšné přihlášení potřebujete znát své identifikační číslo ze smlouvy (ID) a přihlašovací heslo, které jste obdrželi na pobočce (přihlašovací heslo má 8 znaků).
Vzhledem k tomu, že Vaše Internet Banka zatím není aktivní, zobrazí se Vám po přihlášení stránka upozorňující na nutnost aktivace. Pokud jste od nás poštou obdrželi aktivační heslo (10 znaků), můžete dle instrukcí uvedených na obrazovce aktivovat svou Internet Banku. Aktivace Internet Banky je jednorázová a po jejím úspěšném provedení ji nebude potřeba opakovat.

 • Kde získám heslo do Registrační autority?

Heslo do Registrační autority je uvedeno v bezpečnostní obálce, kterou obdržíte po podpisu smlouvy na pobočce GE Money Bank. Přístup do Registrační autority pouze za pomocí tohoto hesla je jednorázový! K druhému a dalšímu vstupu do Registrační autority (obnova certifikátů) slouží platný SSL certifikát.
V případě, že obálku s původním heslem již nemáte, navštivte pobočku GE Money Bank a požádejte o zaslání nové bezpečnostní obálky s heslem, nebo kontaktujte Zákaznický servis GE Money Bank na telefonním čísle +420 224 443 636.
Heslo bude platné i pro přihlášení do Internet Banky, dokud si jej nezměníte.

 • Jaké je zabezpečení této služby?
 • Internet Banka s certifkátem

Přístup do Internet Banky je možný jen po zadání hesla, přenos dat přes internet je zajištěn šifrováním (SSL, 128 bitů) a všechny aktivní operace musí klient opatřit digitálním podpisem (podpisovým certifikátem).

 • Internet Banka s mobilním klíčem

Přístup do Internet Banky je možný jen po zadání hesla a mobilního klíče doručeného na mobilní telefon, přenos dat přes internet je zajištěn šifrováním (SSL, 128 bitů).

Gemoney internet banka přihlásit – Výhody Internet Banky

Rychlá komunikace

 • Pomocí Internet Banky můžete ovládat svůj běžný účet, spořicí účet, devizový účet, úvěrový účet, kreditní kartu, a to nejen přes počítač, ale také přes mobilní telefon.

 

 

Jednoduchá obsluha

 • Pohodlně můžete zadávat platební příkazy, kontrolovat zůstatky a pohyby na účtu či kreditní kartě, prohlížet historii transakcí a řadu dalších služeb.

Bezpečná komunikace

 • Všechny aktivní operace potvrzujete svým mobilním klíčem nebo podpisovým certifikátem.

Cena

 • Za transakce platíte výrazně nižší poplatky než na pobočce.
Gemoney internet banka přihlásit
4.2 (84%) 5 votes


3 komentářů u “Gemoney internet banka přihlásit”

 1. Dobrý den
  Poslední dobou je u nás velký problém s poštou,nedostal jsem složenku.
  proto prosím o zaslání č.učtu na které mam poslat dlužnou splátku smlouvu nemůžu najít.Obdržel jsem sms že dlužím splátku.Číslo mé smlouvy je 1645932641.Po obdržení č.u.okamžite zaplatím.

 2. Ontario Ground-rules There are the Federal Divorce Act Just Two Exemptions Which govern divorce from Ontario, and Also the Family Law Act of Ontario. Of demonstrating it, the Divorce Act stipulates that the basis for divorce also. You can find the Federal Divorce Act: just two exemptions which govern divorce from Ontario, along with the Family Law Act of Ontario. Of demonstrating it, the Divorce Act stipulates that the basis for divorce also. divorce for free online

 3. Tracey Manzi and Tim McNamara make clear the way to make a divorce settlement Intro to either partners, notwithstanding potential complications if dividing marital land e.g. both partners are either employed or splitting inventory alternatives. how can i divorce for free

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *