Účesy pro polodlouhé vlasy 2015

ucesy pro polodlouhe vlasy 2015

Účesy pro polodlouhé vlasy na rok 2015. Co přijde do módy? Držte krok s dobou! Více v našem článku.

Účesy pro polodlouhé vlasy 2015

Šťastné to ženy, které se rozhodly pro polodlouhé vlasy. Proč? Jsou totiž z 80 % nejpraktičtější. Samozřejmě, že byste měli o vlasy šetrně pečovat. Nejčastější účes pro polodlouhé vlasy je mikádo, lépe opticky vypadá postupný sestřih. Kdo se nebojí experimentovat, tak výraznější kontury Vám vytvoří mírně nerovnoměrný sestřih po stranách. Jedna strana o trochu delší a druhá nepatrně kratší. Dále můžete zkoušet různé varianty úpravou pěšinky. Pro tvarování budete potřebovat tupírovací hřeben, který má tenkou špičku a pořídíte ho zhruba od 40,- výše. Právě tenkou špičkou si oddělíte prameny do stran, kde můžete mít tzv. „cik cak“ pěšinku a oživí to Váš vzhled účesu.

Tupírovací hřeben
Tupírovací hřeben

Opět můžete Váš střih osvěžit ofinkou, jejímž cílem je dotvořit plnost účesu. Důležitý pro vlasy je také správný barevný odstín. Tyto odstíny jsou především důležité pro ženy, které mají řidší vlasy. Pokud máte vlasy vlnité, čas od času je prostě vyžehlete. Pro Vás i pro Vaše okolí to bude příjemné osvěžení. A dámy s rovnými vlasy je naopak někdy zvlňte. Můžete buď použít natáčky, nebo si na noc uplést malé copánky, které ráno rozpletete a jemně rozčešete.

Top účesy 2015

Pravidelně dopřejte svým vlasům kvalitní péči vlasovými balzámy a šampony. Alespoň dvakrát za rok navštivte kadeřnici, která Vám vlasy odborně upraví, prostříhá a dodá jim ten správný šmrnc. Vzhled Vašich vlasů podpoříte i zdravým životním stylem, dostatečným spánkem a vitamíny, které podporují zdravý růst.

Polodlouhé vlasy jsou pro většinu žen správnou volbou, protože sluší téměř všem typům a dá se z nich tvořit velké množství účesů, které jsou časově i méně náročné. Ideální pro volný čas s polodlouhými vlasy je nejjednodušší variantou obyčejný culík, nejen že je velmi praktický, ale i slušivý. Pro slavnostnější příležitost můžete zvolit nenápadný drdůlek, kde po stranách necháte přirozeně pár volných pramenů, které Vám dodají osobitý ženský vzhled. Ještě jste se stále nerozhodly pro Váš střih, nebojte se změny, která Vám rozzáří Váš úsměv.

Účesy pro polodlouhé vlasy 2015
4.43 (88.57%) 7 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *