Účesy na denní nošení 2015, 2014

účesy na denní nošení 2015

Účesy na denní nošení pro rok 2015. Předběhněte trendy! Více v našem článku.

Účesy na denní nošení 2015

První co nás, ženy většinou napadne, že musí být co nejvíce praktické. Kdo by z nás chtěl každý den trávit dlouhé hodiny před zrcadlem jako ve středověku? V dnešní době na to nemáme už ani moc času. Kolikrát již v 6:00 ráno musíme být v práci. I přesto účesy na denní nošení vypadají elegantně a hodí se jak do zaměstnání, tak i pro volný čas.

Nyní si představíme tři typy nejpraktičtějších účesů, ve kterých bude jen zářit. Účes by měl být přirozený a svěží.

1. typ – účesy z krátkých vlasů 2015

nejvhodnější varianta je postupný sestřih krátkých vlasů. Ráno Vám postačí pouhých 5 min. a můžete se vydat na veřejnost bez výčitek. Pro všechny tři typy budete potřebovat obyčejný hřeben s širokými zuby, kulatý kartáč a fén. Nejprve si obyčejný hřeben lehce namočte vlažnou vodou a začněte si šetrně rozčesávat vlasy, tak aby měly správný a cílený směr jak jste zvyklá. Dále se chopte kulatého kartáče, kterým dotvarujete svůj účes do ideální podoby, při tom Vám jistě pomůže fén. Není potřeba ani tužidlo. Pokud jste přeci jen zvyklé, tak malé množství tužidla použijte. Máte ofinu? Vždy raději češte ze šikma, rovná ofina nesedne všem. Hodí se zejména pro ženy s jemnější pletí a oválným obličejem.

2. typ – pro polodlouhé vlasy

zde dámy již využijte vlasových doplňků. Hitem letošního roku jsou různé typy čelenek. Volte spíš tenčí druhy buď, černé nebo bílé barvy. Zcela Vám postačí vlasy jen vyfénovat a nechat jim přirozený vzhled.

3. typ – pro dlouhé vlasy

dámy zde jistě ocení jednoduchost a přirozenost. Velmi elegantně působí francouzský cop, ale pozor nepleťte jej celý, jen do 1. třetiny a zbytek vlasů nechte rozpuštěných. Dále je velmi praktické takzvané „očko“, spočívá v tom, že opět v horní třetině vytvoříte culík, který nedotáhnete, ale povolíte a protáhnete skrz, zbytek vlasů opět nechte volně. Pro oba účesy použijte tenkou gumičku, nejlépe barvy vašich vlasů.

Účesy na denní nošení 2015, 2014
4.43 (88.57%) 7 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *