Trendy účesy jaro 2015

Trendy účesy jaro 2015

Jaro se nám blíží a my přinášime trendy účesy na jaro 2015. Vyberte s iten V8š a okouzlete okolí! Více v našem článku Trendy účesy jaro 2015.

Trendy účesy jaro 2015

Jaro je obdobím, kdy vše rozkvétá a to platí i pro Váš účes. Pokud máte delší vlasy, vytvořte drdol ve tvaru květiny. Základem je pevně stažený culík a samotný pramen culíku budete postupně stáčet a překládat do kliček, které pak utvoří květ. Upevníte postupně pinetami v barvě vašich vlasů. Pro letošek jsou trendy nízko posazené copy svázané jednoduchou barevnou stuhou v jarních barvách. Vzhled účesu podtrhne oblečení s ornamenty květin. Pro krátké vlasy odborníci doporučují změnit barvu a to zejména na červenou (Marsala), která Vám dodá sebevědomí a vytrhne Vás z denní šedi. Nechte si od svého kadeřníka vytvořit nový jarní účes, který Vás rozzáří.

Účesy z krátkých vlasů 2015

Trendem pro krátké vlasy v jarním období pro letošní rok bude zejména jednoduchost, vzdušnost v přírodních odstínech. Pro jaro 2015 všeobecně platí účes s rovnými a volně rozpuštěnými vlasy. Velkou a neobvyklou novinkou budou copánky místo pěšinky – tento účes je vhodný pro polodlouhé a dlouhé vlasy. Pro polodlouhé vlasy na jaře okolí oslníte vlnitým mikádem či asymetrickým střihem ve dvou délkách bob i lob. V sezoně 2015 bude stěžejním trendem hra s barvou např. stínovaný střih tón v tónu. Nebojte se v novém roce dělat nové změny, dejte Vašim vlasům „zelenou“ a hýčkejte si je, jak jen můžete.

Vlasy jsou přece součástí Vašeho života.

Nechte Vaše vlasy svěřit do rukou profesionálů. Letní trendy, které pro Vás připravujeme, budou také tak „šik“ jako účesy pro jaro 2015.

Trendy účesy jaro 2015
4.56 (91.11%) 9 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *