Tick tack taxi zkušenosti

Tick tack taxi zkušenosti

Jaké máte zkušenosti s Tick tack taxi? Napište nám do diskuze a podělte se tak s ostatními a poraďte jim.

Tick tack taxi zkušenosti

Už jste cestovali s Tick tack taxi? Máte dobré nebo špatné zkušenosti? Podělte se s námi v diskuzi a poraďte ostatním zda mají využít služeb této taxi služby nebo raději vyzkoušet někoho jiného.

Taxi TICK TACK je zde pro Vás

Náš vozový park je tvořen automobily Audi A6, které splňují i ta nejpřísnější měřítka vysoké kvality.

TICK TACK disponuje unikátními vozy, které jsou přizpůsobeny Vašim potřebám. Proto jsme připravili vůz, který Vám splní vše co si představujete. Můžete v něm pracovat, bavit se a hlavně se cítit pohodlně a bezpečně.

Koncept vozu jsme konzultovali s představiteli firmy AudiVozy TICK TACK jsou proto vyrobeny na zakázku, kdy interiér je připraven pro Vás a Vaše pohodlí. Do vozidel jsme instalovali řadu moderních prvků, ať už zrcátkové taxametry, platební terminály, Multimedia Passenger System, WiFi, zásuvky atd.

Všichni řidiči jsou našimi zaměstnanci, kteří jsou připraveni Vám nabídnout služby, které jste dosud v taxislužbě neměli možnost vyzkoušet.

 

Společnost TICK TACK patří do skupiny STUDENT AGENCY, která je přední českou společností v dopravě.

STUDENT AGENCY je v České a Slovenské republice synonymem luxusní autobusové dopravy. Od roku 2011 pod značkou RegioJet provozuje i vlakovou dopravu, která vytvořila na české železnici nový směr ve službách. Zároveň je největší jazykovou cestovní agenturou a největším prodejcem letenek. Do portfolia společnosti patří i prodej zájezdů a dalších cestovních služeb. Kdo chce cestovat, cestuje se STUDENT AGENCY.

 

Nejčastější dotazy najdete ZDE

 

Shlédněte video o Tick Tack taxi:

Tick tack taxi zkušenosti
2.6 (52%) 10 votes


4 komentářů u “Tick tack taxi zkušenosti”

 1. Zde kopie stížnosti zaslané Ing. Jančurovi:
  Dobrý den, dne 28.2. ve 21.31 realizovala manželka jízdu – číslo účtenky 003798 s vašim řidičem Romanem Drahotou ID 005299, Rz vozu: 3AS9921, Start: 21,31 , Konec 21,58
  Před jízdou jsem jí vybavil svojí TickTack kartou č: 9203121900001162730 a požádal jí, aby mi kartu, na které byl zůstatek cca 80,- Kč, po skončení jízdy dobila maximálně částkou 500,-CZK .
  Pro úhradu jízdy samotné jsem jí mimoto vybavil dostatečnou hotovostí. Řidič Roman Drahota manželku informoval, že kartu musí nabít na začátku jízdy a 500 Kč bude málo, proto mu dala tisíc korun pro dobití kreditu na kartě a na konci jízdy požadovala úhradu z navýšeného kreditu na kartě. V tu chvíli řidič manželku informoval, že systém má poruchu a požadoval úhradu hotově, pričemž na dotaz, co by se stalo, kdyby již další hotovost neměla, sdělil, že by v takovém případě musela vybrat z bankomatu.
  Manželka tedy cenu jízdy ve výši 462,-CZK uhradila hotově. Na tuto úhradu jí řidič vydal stvrzenku č: 003798, na dobití mojí TickTack karty výše uvedeného čísla jí naopak potvrzení nevydal.
  Vzhledem k tomu, že jízda samotná stála 462,- korun a tento fakt je v rozporu s tvrzením řidiče, že dobití částkou 500,-Kč nebude stačit a dále s ohledem na skutečnost, že řidič od manželky, kromě úhrady za jízdu vylákal 1000,-Kč na údajné dobití Kreditu na TickTack kartě výše uvedeného čísla, na což jí žádný doklad nevystavil, sděluji Vám že nemohu nadále s důvěrou používat Vaše služby a požadují vrácení celého kreditu z předmětné Tick Tack karty, kterou Vám chci vrátit jako nadále nepotřebnou. Žádám o sdělení v jakém kontaktním místě tak mohu učinit. Předem uvádím, že s ohledem na výše odůvodněnou ztrátu důvěry neakceptuji návrh, abych kredit na předmětné Tick Tack kartě, byl-li vůbec připsán, vyčerpal ve Vašich službách.
  V příloze zasílám fotokopie účtenky za hotovostní úhradu jízdy a mojí TickTack karty.
  S pozdravem
  Bergmann

  Odesláno z iPadu

 2. Dejte si pozor na taxikáře AAA i Tick Tack,viděl jsem na netu videa jak obírají zákazníky,tak se nenechte od těch zmrdů okrást,já bych do taxi nesedl ani náhodou,jejich zaměstnavatel by měl zavést povinné školení na téma blinkry a jak se chovat na silnici,hlavně je naučit jak se chovat na silnici.Potřebovaly by to jako sůl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *