Společenské šaty výprodej do 1000kč

Společenské šaty výprodej do 1000kč

Známe to všechny, zima v plném proudu, povánoční kila nás ještě neopustila a naši mailovou schránku či sociální sítě plní pozvání na společenské události maturitním plesem počínaje a benefiční akcí v práci konče. Problém je ihned na světě, protože ty šaty, co jsme v nich odchodily taneční, jsou jednak nemožné, jednak je na čase si přiznat, že by se už hodila větší velikost. Ale peněžence daly zabrat Vánoce. Co teď? Více v našem článku Společenské šaty výprodej do 1000kč.

Společenské šaty výprodej do 1000kč

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, kde společenské šaty pod 1000 korun najít.

Konfekce a second handy

První variantou je se podívat po obchodech a novoročních slevách. Ale co když v konfekci neseženete takový kousek, co by splňoval estetické požadavky i finanční nenáročnost? Nabízí se možnost vyzkoušet šaty z druhé ruky. Jde přece hlavně o to, abychom se ukázaly v něčem neokoukaném. Pokud nemáte čas obrážet second handy a probírat se obnošenými modely osobně, vyzkoušejte např. stránku vinted.cz. Jedná se o internetový bazar, kde si podle zadaných parametrů najdete, co potřebujete, a přímo s majitelkou se domluvíte na detailech prodeje jako je cena a způsob předání, můžete je s ní dokonce vyměnit za nějaký módní úlovek, pro který už u vás v šatníku není místo a jí naopak schází, což představuje slušnou úsporu.

Půjčovny šatů

Dalším způsobem je využít výprodeje v půjčovnách šatů, které se zbavují starších kolekcí a můžou vám prodat nošené i nové šaty za výhodné ceny. Zkuste se podívat na internetové stránky půjčoven ve vašem okolí a popř. je navštívit a třeba se na vás štěstí usměje. Zkuste také zvážit, zda si skutečně potřebujete šaty kupovat a nestačilo by si je jen půjčit. To se vyplatí zejména pro velmi výjimečnou účast na akcích s daným dresscodem. V ceně půjčení by měla být i lehká úprava pro vaši postavu jako zkrácení sukně, ramínek, zabrání v pase, což ocení především ženy méně zkušené v domácím šití.

Po síti a ze zahraničí

Pokud na své nové šaty příliš nespěcháte nebo netrváte na možnosti si materiál „osahat“, využijte portálů jako je aliexpress.com. Zde velmi jednoduše objednáte, pomocí karty s povolenými platbami na internetu zaplatíte a za několik týdnů za vámi připutuje zboží přímo z Číny za velmi nízkou cenu a bez nutnosti platit poštovné. Pokud nevěříte obrázkům prodejců a chcete vidět šaty v reálu, podívejte se např. do této skupiny na facebooku. Pokud budete vybírat s rozmyslem, kontrolovat reference a komunikovat s prodejcem, nemělo by vás čekat žádné nepříjemné překvapení. Kdyby přece jen nastalo, můžete požadovat vrácení peněz.
Ať je váš boj o nejlepší šaty úspěšný a jste hvězdou večera!

Společenské šaty výprodej do 1000kč
5 (100%) 5 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *