Sledování letadel online – Sledování letadel

Sledování letadel online

Letí někdo z Vaší rodiny nebo známý letadlem? Pak můžete letadlo sledovat online na našich stránkách! Více již v našem článku Sledování letadel online

Sledování letadel online

Díky užitečným stránkám flightradar24 máte unikátní možnost sledovat letadla po celém světě. Díky odpovídačům v letadlech bylo možné toto vytvořit! Užívejte!

Vlevo nahoře je možné za použítí tlačítka + a – mapu přibližovat a oddalovat. + pro přiblížení a – pro oddálení. Naskýtá se Vám naprosto unikátní možnost sledovat například letadlo z okna a zároveň ho sledovat na interaktivní mapě. Pokud se potřebujete posunou na mapě do jiné oblasti, či Vás pouze zajímá jaký provoz je například v Londýně, použijte k tomu myš. Stiskněte levé tlačítko myši a držte ho, pohybem myši pak posouváte mapu.

Mapa také umožňuje kliknout na letadlo. Poté se Vám zobrazí dodatečné zajímavé informace.
Nejdříve vidíte fotku letadla a tučně číslo letu.
Podtím odkud kam letadlo letí.
Položka Aircraft znamená typ letadla, tedy zda je to Airbus, Boening..
Vedle obrázku obláčku máte položku Altitude která ukazuje výšku, v jaké letadlo letí. Výška je uvedená ve stopách, pro převod ma metry vydělte číslo třemi a dostanete zhruba udaj v metrech.
Dále Speed je rychlost jakou letadlo letí. Je uvedena v jednotkách KT, pro převod na kilometry v hodině stačí vynásobit hodnotu 1,85. Nebo zhruba stačí vynásobit dvěmi a pak 10% odečíst…

Sledování letadel online – Sledování letadel
3.5 (70%) 8 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *