Seznamky na internetu bez registrace

Seznamky na internetu bez registrace

Seznam těch nejlepších seznamek na internetu bez registrace! nebuďte už sami, zkuste tyto seznamky a určitě někoho najdete. Je to zdarma na internetu a některé dokonce bez registrace§

Seznamky na internetu bez registrace

Seznamka – info

Internetová seznamka je portál, kde si lidé mohou založit svůj profil, vyhledávat podle různých kritérií profily ostatních uživatelů, komunikovat s ostatními, dívat se, kteří uživatelé jsou právě online apod. s cílem najít pro sebe vhodného partnera nebo partnerku nebo si jen tak popovídat, popřípadě seznámit v realitě a založit na seznamce nové přátelství.

Seznamky na internetu jsou buď všeobecné, nebo se specializují na určité uživatele (např. gay seznamky ) nebo oblasti zájmu (např. erotické seznamky). Samozřejmě i v této oblasti jde především o byznyz, a to určitě velice zajímavý, neboť internetových seznamek v ČR vzniká ročně několik. Stačí si zadat do vyhledávačů slovo“seznamka“ nebo „seznámení“ a jen v ČR Vám vyhledávač najde tolik seznamek,i nově vzniklých jako např. dueto, láska je láska, www.stoprocentni.cz a další, že pokud by si člověk dychtící se po seznámení měl na každé z nich registrovat, tak mu to jistě zabere několik dní. Proto je důležité si zadat kritéria, podle kterých vhodnou, byť třeba i novou seznamku chcete vyzkoušet. Některé portály mají pouze podobu inzertní. A protože v dnešní době je možné téměř cokoliv, neseznamují se pouze lidé, ale existují i např. psí seznamky. Ale nikdo nevi kdo je na druhé straně počítače. Může tam být třeba pedofil.  Je důležité řídit se pravidly, aby seznamování bylo co nejvíce bez rizika.

V současné době oblíbenost online seznamek ustupuje. Seznamky jsou stále častěji nahrazovány sociálními sítěmi, které mimo dalších funkcí umožňují sdílení obsahu se svými známými a tím dávají lidem pocit že jsou v kontaktu s ostatními. Na druhou stranu chtějí mnozí singl online svět opustit a hledat partnerský vztah na akcích pro nezadané při připraveném programu. Je mnoho způsobů jak se seznámit, důležité je dané příležitosti k seznámení využívat. Jako nejlepší akce pro nezadané byly vyhodnoceny speciální akce např. v divadle, čajovně, www.akcepronezadane.cz, ale i metro či zájezdy pro singl. (zdroj: cs.wiki.org)

Seznamky na internetu bez registrace
2.33 (46.67%) 9 votes


8 komentářů u “Seznamky na internetu bez registrace”

 1. Ráda se seznámím s mužem 68-72/175-180 cm který ještě není starý nevrlý bručoun,který chce jen sedět u televize a popíjet pivo.Ráda bych s ním vyrazila do přírody a různé jiné aktivity.Jen nesedě stále doma.Člověk musí být v pohybu. Pokud tu žádný takový nebude bude to smůla. Zdraví Silke

 2. Ahoj,
  jsem rozvedený a mám syna 27 let. Bydlím na Žižkově.
  Rád čtu lit. faktu, životopisy a sci-fi.Často chodím na procházky po zákoutích staré Prahy, občas amatérsky fotím. Se synem děláme výlety po našich památkách zámky, stará města, skanzeny a rozhledny.Občas kino, divadlo( opera a balet), výstavy a plavání.Poslouchám pop, country, džez a klasickou hudbu. Slabost na sladké.
  Hledám partnerku na vzájemnou pomoc v životních situacích.Na společnou radost, cit a lásku.
  Neumím jezdit na kole. Baví mi pěší turistika a plavání.
  Těším se na Vaše zprávy a osobní poznání.
  Srdečně zdraví
  Zbyšek

 3. ahoj,
  jmenuji se Radek a hledám tu vážný vztah.Jsem spolehlivý,sympatický,pracovitý,romantický,… .Mám rád vycházky do přírody,plavání,jízda na kole,domácí zvířata,tvorba vlastní hudby,smysl pro humor,společenské akce,posezení s přáteli v restauraci,rád poznávám nové věci,prostředí.
  Hledám tu vážný vztah a rád bych tu našel holku či ženu která mě bude mít ráda takového jaký jsem.Nekoukám na vzhled ale koukám na to co má uvnitř.Máteli o mě zájem prosím kontaktujte mě na emailu kastanek.radek16@seznam.cz nebo 603 841 501.
  Zapoměl bych říct svůj věk tak je mi 21 let a mám i řidičský průkaz na automobil

 4. Ahoj jmenujuse Michal je mi 27 a hledám holku nebo ženu buď slovenku nebo Česku samota mne už nebaví jinak mám Facebook jsem z Brna jestli má té zájem napište na Facebook budu čekat

 5. Co ste to za skurvence nastrkovat kurv kterejm o seznameni nejde a s lidi stahovani penize ste dobytek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *