Facebook přihlášení se na svůj, facebook přihlásit se, facebook.com

Facebook přihlášení se na svůj, facebook přihlásit se, facebook.com

Facebook.com tolik oblíbená síť a tolik problému s přihlášením. Kde se přihlásit – máme pro vás přímí odkaz! Co když to nejde? Jak vygeneruji nové heslo? Super návod u nás v článku! A i krok za krokem jak se registrovat.

Facebook přihlášení se na svůj / Facebook přilásit se

Je to jednodužší než si myslíte,stačí kliknout na tuto stránku Facebook přihlášení – www.facebook.com –  zde, na svůj… a vpravo nahoře vyplnit Váš email a heslo. Pokud ještě nejste registrovaní, zaregistrujete se pomocí formuláře na pravé straně stránky. Nic těžkého :)

Facebook.com zapomenuté heslo?

Zapomněli jste Vaše heslo na facebook.com? Co teď říkáte si?. Klikněte na tento odkazvyplňte váš email, který jste uvedli při registraci. Následně se přihlašte na tento email, facebook.com Vám mezitím odeslal email s pokyny, tak si ho pozorně přečtěte  a pokračujte dle pokynů, které Vám na email přijdou.

Registrace na Facebook.com

  1. Zobrazte stránku: Facebook.com
  2. Vyplníte formulář (jméno, příjmení, e-mail, heslo, pohlaví a datum narození).
  3. Potvrďte svůj věk, zde pozor musíte být starší 13 let, jinak váš profil nesmí být na facebooku
  4. Přijde vám potvrzovací e-mail, kde stačí potvrdit Vaše registrace
  5. Facebook registrace je dokončena.
Facebook přihlášení se na svůj, facebook přihlásit se, facebook.com
5 (100%) 1 vote


14 komentářů u “Facebook přihlášení se na svůj, facebook přihlásit se, facebook.com”

  1. Nejde Facebook, nelze se připojit. Je to snad proto,že tam lidé vyjadřují své názory ke špatné politice naší vlády a kladně hodnotí našeho prezidenta?

  2. přestaly se mně při otevření facebuku zobrazovat přátelé a celé uložené zprávy stejně jako hry kde jsem jako bych začínala.Nevím proč se to stalo a nevím si s tím rady.děkuji

  3. Eva Vondráková e.vondrakova1@seznam .cz Jsem jedna z těch ,která se nemůže přihlásit ať se snažím jak chci. Pořád mi tam do toho leze Marie Dřevěná a můj proofil se vytratil.Prosím,poraďte mi na mojí eml adrese. Děkuji.

  4. Jak vidím,nejsem jediná,která se na facebook nemůže dostat. Pořád mi tam leze Marie Dřevěná. Prosím poraďte na mojí eml adrese. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *