Národní divadlo Praha

Muzikál Johanka z Arku
Národní divadlo v Praze zahrnuje celkem 4 scény.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo v Praze zahrnuje celkem 4 scény – Národní divadlo se vstupem pro diváky na ulici Národní 2, Státní operu s vchodem pro diváky na Wilsonové 4, Stavovské divadlo se vstupem pro diváky na ulici Železná a Novou scénu s vchodem pro diváky na ulici Národní 4, a provozuje 4 soubory – činohru, balet, operu a laterna magica.

Národní divadlo praha vstupenky

Nyní Vám prozradím, kde si můžete obstarat vstupenky na jednotlivá představení. Možností je více a je jen na Vás, která Vám bude nejpříjemnější. Vstupenky na představení činohry, baletu, opery či laterny magicy jsou v prodeji s 5měsíčním předstihem. Jste-li z Prahy, můžete zajít osobně do pokladny některé ze scén. Další možností je online nákup a rezervace, přes objednávkový formulář, u prodejních partnerů nebo pomocí dárkových poukazů.
Vstupenky do Národního divadla se pohybují mezi 50 a 950 Kč na činohru, 100 – 1100 Kč na balet a stejně na operu. Do Stavovského divadla jsou ceny následující: 50 – 950 Kč činohra, 50 – 780 Kč balet a 100 – 1290 Kč opera. Ve státní opeře zaplatíte za operu 180 – 1290 Kč, za balet 120 – 1100 Kč. Na Nové scéně se vstupenky pohybují mezi 120 a 690 Kč, v Laterně magice 290 – 690 Kč. Národní divadlo poskytuje různé slevy a možnost předplatného.

Národní divadlo program

Co se programu týče, stejně jako informací o cenách, předplatném atd., vše je k nalezení na stránkách Národního divadla http://www.narodni-divadlo.cz/cs/program
Pokud se rozhodnete zavítat do Národního divadla Praha, pak přejeme příjemný kulturní zážitek.
Národní divadlo Praha
4.25 (85%) 4 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *