Národní divadlo moravskoslezské Ostrava

Muzikál Johanka z Arku

Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě je největším divadlem Moravskoslezského kraje. Zahrnuje dvě scény – Divadlo Jiřího Myrona (Československých legií 148/14) pro 623 diváků a Divadlo Antonína Dvořáka (Smetanovo náměstí 3104/8a) s 517 místy v hledišti. Národní divadlo má čtyři soubory – činohru, operetu, operu a v neposlední řadě také balet.

Národní divadlo moravskoslezské Ostrava

Kde můžete zakoupit lístky? Online na stránkách Národního divadla moravskoslezského (www.ndm.cz), v předprodeji, v samotných divadlech, na stránkách www.ticketportal.cz a nebo na jiných prodejních místech v Moravskoslezském kraji, která jsou uvedena na stránkách www.ndm.cz. Ceny vstupného jsou individuální, liší se od každého představení. Je možné pořídit si předplatné na jednotlivé soubory, na premiéry nebo třeba víkendy. S předplatným je možné získat až 50% slevu na vstupenky, dále pak 20% (50% slevu pro studenty a seniory) na zakoupení vstupenek v jiné předplatitelské skupině. Předplatné lze získat osobně, e-mailem, telefonicky nebo poštou.
A co, že se v divadlech bude hrát?

Divadlo Jiřího Myrona
Evita – opereta/muzikál, Edith a Marlene – opereta/muzikál, Mrazík – opereta/muzikál, Macbeth – činohra, Quo vadis – činohra, Můj boj (Mein kampf) – činohra, Postřižiny – činohra, Fantom Londýna – opereta/muzikál, Doktor Faustus – činohra, Velký Gatsby – činohra a mnoho dalších.

Divadlo Antonína Dvořáka
Prodaná nevěsta – opera, Čertova stěna – opera, Škola pro ženy – činohra, Jak důležité je mít Filipa – činohra, Popelka – balet a řada dalších.

Úplný program naleznete na stránkách www.ndm.cz.

Národní divadlo moravskoslezské Ostrava
4.43 (88.57%) 7 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *