Můj T mobile vyučtování

Hledáte svoje vyučtování na můj T-mobile, jak ho nalzenete se dozvíte v našem článku

Můj T mobile vyučtování
Můj T mobile vyučtování

Můj T mobile vyučtování

 

Pro Můj T mobile vyučtování, stačí kliknout zde

Do aplikace Moje vyúčtování můžete vstoupit:

a) Jednorázově
Do formuláře napište Vaše telefoní číslo a přijde Vám smskou vstupní kód

b) Zde se zaregistrujte a následně se přihlašujte vždy pod těmtito údaji.

Můj T mobile vyučtování – Části vyúčtování

a) Vyúčtování služeb (daňový doklad) – Obsahuje údaje potřebné pro platbu – částku, variabilní symbol, datum doporučené úhrady a číslo bankovního účtu pro úhradu.
Souhrnný přehled služeb
b) V této části najdete informace, v jakém rozsahu jste u svého čísla využíval hlasové, datové a jiné služby.
c) Přehled služeb po číslech -Máte-li více čísel, obdržíte také přehled služeb po číslech. V něm najdete informace, v jakém rozsahu jste využívali hlasové, datové či jiné služby pro každé číslo.
Podrobný výpis služeb (pouze po objednání)
d) Máte-li zájem o detailní přehled uskutečněných hovorů, odeslaných SMS, datových spojení atd., můžete si objednat Podrobný výpis služeb.

Můj T mobile vyučtování
3 (60%) 9 votes


20 komentářů u “Můj T mobile vyučtování”

 1. Prosím o zaslání vstupního kodu na č.733719815 Poslední tři měsíce nedostávam
  poštovní poukazky,máte někde problém.Můžete mi prosím zaslat kdy mi končí smlouva.
  Děkuji Pospíšilová

 2. Neobdržel jsem dosud fakturu za říjen-listopad, jejíž platbu už urgujete ! Zašlete obratem /i příště).

 3. Dobry den prosím o zaslaní přistupového kodu na tel.605159125.nedostavam složenky. Posílatemi pokuty a člověk neví zaco že neví kolik ma platit.Děkuji p.Olša

 4. Již nějakou dobu mám problém s tím, že mi nechodí vyúčtování na moje dvě čísla, již jsem to ukrovala, prosím, zda by nešlo posílat mi vyúčtování na obě čísla na uvedený e-mail. Dále se mi stalo, že mi včera přišla upomínka od advokáta, že jsem v prosinci nezaplatila telefon, zdálo se mi to nepravděpodobné, kontrolou účtu jsem zjistila, že jsem místo částky 348 Kč poslala 349 Kč, nekontroluji si často stav účtu, tak jsem nezjistila, že se platba vrátila zpět, nyní musím zaplatit o 180,-Kč navíc, stačilo snad poslat SMS o tom, že nepřišla platba. Uvedenou platbu tedy dnes posílám , ale prosím o případné upozornění.Díky Křenková

 5. Dobrý den,prominte ale jakého doručovate máte,když poslední měsíce nedostávám složenku a nevím kolik mám platit!Prosím posílejte mi složenku včas pravidelně každý měsíc!

 6. Snažím se vyznat ve vašich stránkách a nalézt cestu k vyúčtování, tedy vašeho výpisu útrat za volání a mobilní data. Všechno je tak složité a nikdy to nevede k jasným odpověděm. Napište jasně co a jak bez dlouhých povídek.
  JEK 720 186 956, jek064@icloud.com

 7. dobrý den,přislo mi vyučtování,že jsem neuhrdila za červen 2018. 956 Kč. 18.06.2O18 jsem zaplatila 482 Kč, tak nevím co jeste platit. Me č.t. 731478222

  1. Přišlo mi vyučtovní a mam zaplatit 956 Kč,že jsem udajne za červen 2018 neuhradila pohledávku. 18.06.2018 jsem zaplatila 482 Kč. Nevím co jeste platit,myslí,že mám vše v pořádku

 8. ZDRAVÍM ——-PROSÍM O ZMĚNU VYUČTOVÁNÍ ZA TELEFON .DUCHOD BERU VŽDY JEDENÁCTÉHO V MĚSÍCI. V TERMÍNU CO PŘEDEPISUJETE NEMAM OBNOS NA KONTĚ TAK PLATÍM OPOZDĚNĚ. PROSÍM O ZMĚNU. DÍKY.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *