MS 2015: kde sledovat hokej online – Mistrovství světa Praha

ČT Sport živě na internetu

Už jen pár dní do největší sportovní události tohoto roku. V Praze začíná dlouhodobě očekávané mistrovství světa v ledním hokeji. Lístky zmizely hrozně rychle tak nastává otázka, kde sledovat hokej online a zdarma.

MS 2015: kde sledovat hokej online – Mistrovství světa Praha

V pátek 1. května začíná v Praze a Ostravě dlouho očekávané mistrovství světa v hokeji. A bude trvat dlouhých 17 dnů. Určitě svátek pro každého hokejového fanouška.

Pokud jste neměli štěstí nezoufejte, hokej můžete sledovat online a živě na internetu.

Kde sledovat mistrovství světa online

Česká televize bude vysílat všech 64 zápasů na svém speciálním webu www.mshokej.cz. Většinu zápasů, tedy 58 z nich uvidíte i na televizních obrazovkách.

Streamy pro přenos živého zápasu z mistrovství světa

Znáte to, servery České televize budou přetížené nebo se budete nacházet v zahraničí co teď? Nejznámějším webem pro sledování neoficiálních sportovních streamů je livestreaming.cz. Naleznete zde kromě hokeje i všechny ostatní sportovní utkání. Živě, zdarma a online! Alternativou je www.drakulastream.eu.

Sociální sítě útočí – sledujte živě na facebooku a twittru

Některé hráče českého národního týmu naleznete na twittru. Hvězdy jako Jágr, Voráček či Hertl se tam s Vámi podělí o aktuální dění. Dokonce i zde naleznete i oficiální účet českého týmu @narodnitym. Oficiální hashtagy budou #mshokej a také #spolecnetvorime.

Takže určitě nezapomeňte fandit! Způsobů jak zdarma, online a živě sledovat mistrovství světa v hokeji, které se letos koná v Praze je hrozně moc. Máte lepší nápad či tušíte kdo letos vyhraje? Pište nám své tipy do komentářů…

Letos podpořil i Kabát náš hokejový tým, svojí novu písní Brousíme nože. Poslechněte si ji zde

Nebo si připomeňte nejlepší okamžiky českého národního týmu v ledním hokeji!

Češi do toho!!!

MS 2015: kde sledovat hokej online – Mistrovství světa Praha
4.75 (95%) 4 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *