mBank přihlášení k účtu

Co potřebujete a jak se přihlásit na nový účet mBank se dozvíte v našem článku. Dále základní a přehledné informace o účtu mBank, jaké má výhody, jak se přihlásit na účet. Potřebujete radu? Vyplatí se založit účet u mBank, napište nám do komentářů. Pokud konto ještě nemáte a chcete si ho založit, klikněte zde.

mBank přihlášení k účtu
mBank přihlášení k účtu

mBank nové přihlášení k účtuPro vstup na účet je nutné se přihlásit na oficiálním webu mBank. mBank přihlášení k účtu nalezndete zde

Problémy s přístupem do internetového bankovnictví

Podporované prohlížeče

Využíváme nejmodernější technologii HTML 5, která funguje ve většině moderních internetových prohlížečů. Nové internetové bankovnictví jsme testovali pro Google ChromeMozilla Firefox aInternet Explorer od verze 9.

Doporučujeme aktualizovat internetový prohlížeč nejen pro bezproblémové používání našeho nového IB, ale také kvůli větší bezpečnosti vašeho počítače a osobních údajů.

Hesla a přístupové údaje

Hesla a přístupové údaje jsou potřebné pro bezpečné používání online služeb mBank. Na této stránce najdete nejčastější problémy s přihlášením a postupem, jak je odstranit.

Přihlášení do nového internetového bankovnictví

Pro přihlášení do nového internetového bankovnictví využijete stejné přihlašovací údaje jako do toho původního. Nyní nově nabízíme i další možnosti přihlášení.

Identifikační číslo klienta: jde o kombinaci osmi čísel. Identifikační číslo je pro každého zákazníka jedinečné a generuje se při aktivaci.

V nastavení nového Internet Banking si nyní můžete vybrat i přihlášení přes vámi zvolené uživatelské jméno nebo číslo vaší aktivní karty.

Uživatelské jméno – můžete si vybrat jedinečné uživatelské jméno, které musí obsahovat minimálně 8 znaků. Uživatelské jméno může být například vaše jméno nebo přezdívka, takže ho nikdy nezapomenete. Přihlašování pomocí uživatelského jména můžete kdykoliv vypnout. Jakmile si jednou zvolíte uživatelské jméno, je už blokované pro ostatní uživatele a to i v případě, že ho přestanete používat.

Číslo platební karty: 16 číslic, které se nacházejí na Vámi zvolené aktivní platební kartě mBank.

Identifikační číslo (8-místný identifikátor) bude vždy možné použít při přihlašování do internetového bankovnictví nebo při volání na mLinku. Ostatní dvě formy přihlášení slouží jen jako alternativa.

Heslo

Heslo si zákazník volí sám – jde o kombinaci 8 až 20 znaků. Z bezpečnostních důvodů by mělo obsahovat velká a malá písmena, číslice a speciální znaky.
Povolena jsou písmena bez diakritiky, čísla, tyto speciální znaky  !@#$^*()_+-=`[]{}|;:,./? a mezera. Pokud jste zapomněli heslo do internetového bankovnitvího, obráťte se na mLinku(00420 246 017 777 nebo 844 777 000). Po automatické identifikaci pomocí hesla pro mLinku si vyberte volbu 1 ( Přístupová hesla a autorizace operací) a 1 (Změna / Odblokování hesla do internetového bankovnictví). Potom postupujte podle dalších pokynů.

Nejčastější dotazy k novému Internet Banking

Nepamatuji si své heslo do mLinky

Pokud jste zapomněli nebo si nepamatujete Vaše heslo pro mLinku (00420 246 017 777 nebo 844 777 000), můžete si nové heslo nastavit v internetovém bankovnictví.
Heslo pro mLinku si můžete změnit v Internet Banking v sekci nastavení.

Následně zvolíte položku Zabezpečení – Přístup do banky. Zde si již vyberete možnost změny hesla pro mLinku. Operaci je potřebné potvrdit SMS zprávou. Změna se projeví okamžitě a budete o ní informování zprávou na Váš telefon.

Zapomněl jsem své identifikační číslo

Pokud si nepamatujete své identifikační číslo, zavolejte na mLinku (00420 246 017 777 nebo 844 777 000). Zadejte volbu 0 a budete přepojeni na operátora, který vám rád pomůže problém vyřešit.

Mám zablokovaný přístup do internetového bankovnictví

Pokud se vám zablokoval  přístup do internetového bankovnictví,  zavolejte na mLinku (00420 246 017 777 nebo 844 777 000). Po automatické identifikaci pomocí hesla pro mLinku si vyberte volbu 1 ( Přístupová hesla a autorizace operací) a 2 (Změna / Odblokování hesla do internetového bankovnictví). Potom postupujte podle dalších pokynů. Po dodržení tohoto postupu budete vyzváni k zadání nového hesla (8 až 20 znaků), které bude sloužit pro první přihlášení do IB. Po prvním úspěšném přihlášení po odblokování vás systém z bezpečnostních důvodů vyzve ke změně hesla.

mBank přihlášení k účtu – Proč je mKonto pro vás to nejlepší?

Osobní účet mKonto vám přináší maximální pohodlí, které se skrývá v jednoduchosti ovládání účtu bez zbytečných
a skrytých poplatků.

 • Založení účtu do pár minut online nebo prostřednictvím kurýra až domů (můžete využít i kteréhokoliv obchodního místa mBank) zdarma
 • Vedení účtu zdarma
 • Všechny příchozí a odchozí platby v rámci ČR zdarma
 • Nastavení, platby inkasa, SIPO i trvalé příkazy zdarma
 • Bezkontaktní platební karta Visa Classic zdarma
 • Elektronické měsíční výpisy zasílány na váš e-mail zdarma
 • Měsíčně až 3 výběry z jakéhokoli bankomatu v ČR zdarma
 • Okamžitá realizace plateb zasílaných mezi účty v mBank
 • Díky SMS zprávám nebo e-mailu dokonalý přehled o pohybu na účtu
 • Účet k dispozici 24 hodin denně7 dnů v týdnu prostřednictvím internetového bankovnictví
 • Na jedno rodné číslo můžete mít otevřeno jen jedno mKonto
 • Sdílet účet můžete např. s rodinným příslušníkem, stačí jej ustanovit jako svého spolumajitele nebo disponenta.
 • V internetovém bankovnictví mBank se nikdy neztratíte. Operátoři z klientského servisu mLinka jsou vám k dispozici a ochotně vám pomůžou provést potřebnou operaci jako např. nastavení účtu či jeho aktivaci.
mBank přihlášení k účtu
3 (60%) 2 votes


8 komentářů u “mBank přihlášení k účtu”

 1. Nemohu se přihlásit do svého inter.bankovnictví.Přihlašovací údaje už tam jsou,včetně hesla nastaveny,ale špatné,když je odstraním,tak správné nejdou napsat.Poslední přihlášení a odhlášení asi před dvěma dny, šlo bez potíží.Máte vůbec nějaké telefoní bezplatné číslo?Potřebuji posílat platby a neustálé nějaké problémy s přihlášením,mě obtěžují.Děkuji

 2. Potřebuji nutně číslo účtu,instrukce pro platbu ze zahraničí a do zahraničí, jako iban,swift…aj..potřebné info včetně přesné adresy Vaší banky. Toto vše prosím na můj E-mail,mockrát děkuji František Svědínek.Pokud možno ihned.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *