Loom bands český návod

Loom bands český návod

Nový fenómen pro kluky a holky. Všichni milují výrobek od řádového občana z Číny, jež se jednou rozhodl prezentovat svůj nápad. Náramky z gumiček a stal se z něho pořádný boháč. Jeho výrobky Rainbow Loom, které se u nás prodávají také pod označením Loom Bands, Loomy Loom no prostě gumičky, z kterých dokážete vytvořit cokoliv. Článek plný návodů plus tipy na dárky, kterými určitě uděláte radost všem dětem u nás v článku. Chcete více návodů? Napište nám do komentáře jaké? :)

Loom bands český návod

Holky i kluci gumičky prostě milují! Nosit náramek z barevných gumiček je velká móda. Ovšem nyní můžeš uplést daleko více! Přinášíme 25 zcela nových a neobyčejných nápadů, díky kterým si užiješ zábavu a ještě se blýskneš před kamarády. Srozumitelné návody doprovázené názornými fotografiemi ti umožní vyrobit roztomilá zvířátka a fantastické postavičky, které využiješ třeba jako přívěsky na šperky či batoh nebo jako dárky a talismany.

A navíc je to super dárek k Vánocům ať už pro synovce, neteř, syna či dceru.

Loom bands – Gumičkování – Nejkrásnější postavičky z gumiček

Ať už dávno splétáte náramky z gumiček, nebo teprve hledáte nějakou kreativní zábavu pro své děti, tato kniha je právě pro vás! Na jejích stránkách najdete plno návodů a nápadů nejen pro pletení náramků, ale i pro tvorbu hraček nebo dalších užitečných věcí, které můžete využít v dětském pokojíčku!
Více než 40 projektů!

Loom bands – Gumičková mánie

Náramky z gumiček – návody zdarma

Loom bands český návod – NÁVOD NA VESELÉHO DUCHA Z GUMIČEK

Loom bands český návod – NÁVOD NA HLAVU PANDY Z LOOM BANDS

Loom bands český návod – NÁVOD NA TUČŇÁKA Z LOOM BANDS

Loom bands český návod – NÁVOD NA PŘÍVĚSEK SOVA Z LOOM BANDS

Přejete si návod na nějakou speciální postavičku? Nebo na nějaký super náramek, napište nám do komentářů, jaký návod byste si přáli příště!

Loom bands český návod
3 (60%) 4 votes


1komentářů u “Loom bands český návod”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *