Kuchařka Ládi Hrušky – Vaříme s Láďou hruškou

Kuchařka Ládi Hrušky

Hledáte Kuchařku Ládi Hrušky. V našem článku se dozvíte, kde ji nejlépe koupit a za kolik. Poradíme Vám i kde ji sehnat zdarma.

Kuchařka Ládi Hrušky

Vaříme s láďou hruškou – koupit se slevou

Vaříme s Láďou hruškou – Levně a chutně

Co třeba domácí loupák potřený jahodovou marmeládou s vínem ke snídani, na oběd pizzu z pomazánkového másla a ke kávě nugátové croissanty. Podráždíte chuťové buňky a potěšíte peněženku!

Populární potravinový inspektor a reportér TV NOVA Láďa Hruška vstoupil do povědomí českých diváků také jako kuchař a dokázal, že vařit se dá levně a přitom chutně. Sestavil sbírku unikátních a většinou jednoduchých receptů na přípravu domácího pečiva, mléčných výrobků, polévek, sladkých i slaných hlavních jídel, dezertů, moučníků a dalších dobrot doslova za pár korun.

Kuchařka obsahuje 63 receptů.

Ladislav Hruška

Ladislav Hruška (* 1978)
Vystudoval pedagogickou fakultu na univerzitě v Hradci Králové a hned po škole nastoupil jako učitel na základní školu v rodném Městci Králové. Novinářskou kariéru zahájil jako externí redaktor Nymburského deníku.
V současné době působí ve zpravodajství TV Nova. Do povědomí diváků se zapsal rolí potravinového inspektora, který dohlížel na čerstvost a kvalitu potravin v obchodních řetězcích. Nyní v rámci rubriky Levně a chutně předkládá divákům recepty, které sám připravuje. Od října tohoto roku bude mít na TV Nova vlastní pořad o vaření.

Kuchařka Ládi Hrušky – Levně a chutně

Kuchařka Ládi Hrušky – ke stažení

Pokud se Vám nechcete platit a nevadí Vám, že nepodpoříte Láďu, určitě kuchařku naleznete i zdarma ke stažení na internetu, ani Vám to nedá moc zabrat. Je to jen na Vás :)

Kuchařka Ládi Hrušky – zkušenosti

Máte rádi Láďu Hrušku, co už jste podle něj uvařili? Pochlubte se v komentářích. Nebo jestli potřebujete radu, zeptejte se.

Kuchařka Ládi Hrušky – Vaříme s Láďou hruškou
3 (60%) 4 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *