Kooperativa pojišťovna – pojistná událost

Kooperativa pojišťovna - pojistná událost

Stala se Vám pojistná událost a máte pojistnou smlouvu u Kooperativa pojišťovny? Jak postupovat a mnohem více se dozvíte v našem článku Kooperativa pojišťovna – pojistná událost

Kooperativa pojišťovna – pojistná událost

Možností, jak nahlásit pojistnou událost, je několik.

Nejrychlejším a nejběžnějším způsobem je zavolat na infolinku 841 105 105, kde lze nahlásit pojistnou událost ve všední dny od 8 do 19 hodin a o víkendech od 9 do 17 hodin.

Další možnosti jsou přes internet na webových stránkách kooperativy pojišťovny nebo dopisem.

Pokud budete škodu nahlašovat telefonicky připravte si číslo pojistné smlouvy a další informace o vzniklé škodě. Vždy je lepší, když škodu nahlašuje pojistník, tedy ten, co podepisoval pojistnou smlouvu.

Pojištění osob

Pokud chcete nahlašovat škodu z pojištění osob, tzn. životní pojištění, tak tyto újmy nelze nahlásit telefonicky, ale je nutné vyplnit formulář, který je dostupný na webových stránkách koop.cz, podepsat ho a odeslat na adresu:

Kooperativa, pojišťovna a.s. VIG
Centrum zákaznické podpory
Brněnská 634
664 42 Modřice

Již nahlášená škoda:

Pro získání informací o již nahlášené škodě z pojištění vozidel, majetku a odpovědnosti občanů můžete využít on-line služby nebo zavolat na infolinku 841 105 105.

Připravte si číslo Vaší škodní události. Následně získáte základní informace o stavu škody a dokumentech, které je třeba ještě doložit.

Máte zkušenost s pojistnou událostí u Kooperativa pojišťovny? Já ano a byl jsem překvapen rychlostí, jakou bylo pojistné plnění vyplaceno. Shodou okolností jsem musel letos řešit ještě jednu událost u konkurenční pojišťovny a tam likvidace trvala déle než měsíc..

Kooperativa pojišťovna – pojistná událost
3 (60%) 4 votes


3 komentářů u “Kooperativa pojišťovna – pojistná událost”

 1. Dobrý večer,prosím o informaci,kdy mě bude zasláno odškodnění za prac.úraz.Je to již měsíc,co vám byly zaslány podklady o úrazu,a když volám na infolinku,tak mě pořád říkají,že je to v šetření.Moje r.č.615314/0763,zaměstnavatel:Rečavaa.s. Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem Jaroslava Burešová.

 2. hlášení pojístné události – havarie automobilu 2T6 0085.
  Poškozen přední nárazník a pravý prah. Automobil v servisu č.tel.737248087.
  Prosím objednat co nejdříve likvidatora a poslat zpětnou zprávu o termínu jeho příjezdu do opravny.
  Děkuje a zdraví
  Jozef Pilich

 3. Dobrý den,
  prosím o info k PU 4172122787. Platba ve výši 4500,- Kč, pod uvedenou PU k faktuře 110 171928, zřejmě nepatří a bez správného v. s. nemůže dohledat a spárovat saldo. Zašlete též krycí dopis.
  Děkuji za pochopení a přeji hezký den

  Müllerová-účetní
  Autosport Kučera Liberec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *