jysk leták na tento týden

jysk leták na tento týden

Internetový obchod JYSK.cz Jaký si pro Vás připravil akční ceny? Není zrovna výprodej? Slevy na ten nejlepší nábytek. Hledáte akční leták pro tento týden? Vše potřebné v našem článku.

jysk leták na tento týden

akční leták pro tento týden v internetovém obchodě jysk.cz naleznete zde.

Inspirace JYSK.CZ

Nevíte, co koupit. Jaký nejlepší nábytek pro Vaše milované bydlení? Nechte se inspirovat, nejlepší typy, slevy a výprodej zde.

Zahradní nábytek JYSK

Léto už je tady a s ním i čas krásného posezení na zahradě a milovaného grilování. Proč nesedět na tom nejlepším. Zahradní nábytek zde.

Obchod JYSK – www.jysk.cz

YSK je mezinárodní maloobchodní řetězec prodávající „vše pro domov“, stále vlastněný svým zakladatelem, Larsem Larsenem, který je známý v celém Dánsku jako přední obchodník země, u něhož vždy naleznete „skvělou nabídku“.

Když v roce 1979 otevřel svůj první obchod v Dánsku, ve druhém největším městě země, Aarhus, kde firma stále sídlí, měl Larsen velké ambice, ale nikdy ho nenapadlo, jak rychle se jeho podnikání rozroste. Larsen otevřel několik dalších úspěšných obchodů JYSK Sengetojslager (původní název obchodů do roku 2001) v různých místech Dánska a v roce 1984 otevřel svůj první zahraniční obchod v sousedním Německu.

Dnes provozuje koncern JYSK přibližně 2200 obchodů v následujících 38 zemích celého světa: Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku, Polsku, České republice, Maďarsku, Nizozemsku, Slovensku, Německu, Rakousku, Švýcarsku, na Islandu, v Kanadě, Grónsku, na Faerských ostrovech, v Estonsku, Lotyšsku, Litvě, na Ukrajině, v Kosovu, Bulharsku, Kazachstánu, Rumunsku, Francii, Velké Britanii, Slovinsku, Makedonii, Chorvatsku, Itálii, Španělsku, Bosně a Hercegovině, Čině, Srbsku, Arménii, Indonésii, Černé Hoře a Singapuru.

Roční obrat koncernu činí přibližně 2,8 miliardy eur ročně. Růst je stabilní a řízený a celkový počet zaměstnanců činí téměř 19.000.

Slovo ‚JYSK‘ bylo vždy záměrně zahrnuto do názvu společnosti. V dánštině slovo ‚JYSK‘ označuje cokoli, nebo – jako Larse Larsena – kohokoli pocházejícího z Jutského poloostrova a často je spojováno se skromností, pečlivostí a poctivostí – třemi hodnotami, se kterými se Larsen sám vždy ztotožňoval. JYSK je symbolem důvěryhodnosti a dodržování daného slova.

Aktuální leták jysk na tento týden najděte na webu letakomat.cz

jysk leták na tento týden
5 (100%) 2 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *