Jednodenní koupání u moře

Jednodenní koupání u moře

Chtěli byste jet na chvíli k moři, ale nemáte čas? Nebo máte práci, kde si volno během léta jednoduše nemůžete dovolit a přesto byste chtěli okusit na chvíli přímořskou atmosféru? Máme pro Vás řešení! Tipy na jednodenní koupání u moře v našem článku!

Jednodenní koupání u moře

Vybrali jsme pro Vás několik možností, které máte, pokud se chcete jet vykoupat k moři pouze na víkend.
Nabídku pro Vás aktualizujeme, proto pokud se Vám nabízené termíny nehodí, přijdte se proto na naše stránky podívat později!

Jednodenní koupání v Chorvatsku

Jednou z variant je koupání v Chorvatsku.
Každý víkend můžete jet k moři do Crikvenice v Chorvatsku. Toto městečko se nachází 40 km od Rijeky na severu Chorvatska.

Nástupní místa jsou Praha (17 h – příplatek 400,-), Brno (20:30), Mikulov

Na místo příjezd v sobotu dopoledne, odjezd 19h v sobotu.
Termíny:

Víkendové koupání v Itálii

Také téměř každý víkend (některé jsou již vyprodané) je možné se zajet vykoupat do italského Bibione blízko světoznámých Benátek.

Nástupní místa Brno (17.30), Jihlava (18.30), Humpolec (19h), Praha (20:30 – 200,- příplatek), České Budějovice (22:15 – příplatek 200,-)

Příjezd do Bibione v 8h ráno v sobotu, odjezd ve 22 hodin v sobotu.

Termíny:

Jak vidíte, je možné vybrat z celkem dostačující nabídky víkendových zájezdů k moři. Vybrat si můžete z Chorvatska nebo Itálie a cena je do 1500 korun. V určitých případech se možná vyplatí dopravit se do svozového místa samostatně, než platit vysoké příplatky za nestandartní svozová místa. Zvláště, pokud jedete ve více lidech.

Máte nějaký dotaz? Napište nám do diskuse, poradíme Vám, jak správně vybrat jednodenní koupání v moři.

Jednodenní koupání u moře
3.67 (73.33%) 3 votes