Jaromír Nohavica – koncerty 2016

jarek nohavica - koncerty 2016

Neexistuje snad ostravák, který by neznal Jaromíra Nohavicu, rodáka z tohoto města. Obrázek pochází ze stránek www.musicfoto.net. 

Biografie

Jaromír Nohavica se narodil 7. 6. 1953 v Ostravě. Je to písničkář a textař, živí se jako umělec na volné noze, zaměřuje se na folk. Dřívějším režimem byly jeho písně zakázány. První jeho album vyšlo roku 1988, jmenuje se Darmoděj.

Jarek Nohavica – Koncerty 2016

Jarek Nohavica má k 20. 1. naplánované jedno větší vystoupení. To se má uskutečnit 30. 4. 2016 v třinecké WERK Aréně, začátek je plánován na 20. hod. Lístky jsou v prodeji přes Ticketportal.

Klub Heligonka

Jarek Nohavica roku 2015 založil v Ostravě svůj klub Heligonka, v němž příležitostně koncertuje. Oficiální stránky klubu jsou www.heligonka.cz.
6. 2. 2016 od 19 hod se koná premiéra klubového koncertu Jarka Nohavicy v klubu Heligonka. Koncert je přístupný od 15+ a cena vstupného je 500-600 Kč. V průběhu roku budou koncerty přibývat, proto doporučujeme sledovat oficiální stránky klubu Heligonka.15 komentářů u “Jaromír Nohavica – koncerty 2016”

 1. Dobrý den,
  prosím o sdělení zda je ještě nějaký volný lístek na koncert Jaromíra Nohavici v Ostravě. Na stránkách Heligonky je vše obsazené. Je nějaká šance jeden lístek dostat? Srdečně zdravím a těším se, že snad budu mít štěstí. Děkuji.
  Anna

 2. Prodám 2 lístky na koncert Jarka Nohavici v Heligonce (Ostrava) 8.3.2016 BONBONIÉRA K MDŽ. Tel. 723808342

  1. Dobrý den,
   máte prosím ještě volné 2 lístky na koncert pana Nohavici?
   děkuji za odpověď
   Richterová Kamila

 3. Vim, ze tahle otazka je asi zbytecna, ale chci si byt jista, ze nebude jiny koncert v CR nez ten v Ostrave.
  Dekuji

 4. Zdravím, koupil bych 2 lístky na koncert Jarka Nohavici v heligonce. Chtěl bych to věnovat jako dárek, rodičúm přítelkyně k výročí. Děkuji.

 5. Dobrý den, zháníme s manželem 2 lístky na koncert J. Nohavici – je nám jedno na jaký termín, třeba i na prosinec 2016. Pokud někdo máte 2 lístky navíc, prosím, dejte nám vědět.
  Děkuji Yvona

 6. Kdy bude mít pan Nohavica další koncerty v Ostravě? Koupím dva lístky na koncert Jarka Nohavici. Děkuji Janka

 7. Jaromíre,chtěli bychom Vás vidět a hlavně slyšet ve Varnsdorfu.Vaše fanynky i s fanouškama

 8. Pane Nohavica-k vašim červnovým narozeninám posílám přání pevného zdraví pro celou vaši rodinu a ať vás múzy neopouští,těšíme se na váš koncert ve Strážnici-Marie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *