Inzert expres brno seznámení

Inzert expres brno seznámení

Jste z Brna a chcete se seznámit? Inzert expres je server zaměřený na Brno a Moravu, kde mimo jiné najdete i inzeráty pro seznámení. Všechny inzeráty z Inzert expres brno naleznete v našem článku.

Inzert expres brno seznámení – všechny inzeráty

Podmínky bezplatné inzerce:
Jako bezplatný privátní inzerát je považován takový inzerát, který nesplňuje pomínky komerčního inzerátu.
Bezplatný inzerát lze zadat pouze na 1 zveřejnění.

Způsoby zadání bezplatného inzerátu:
1. On-line na www.inzertexpres.cz
2. Telefonicky na tel. čísle 900 10 99 77 (sazba 10 Kč/min.).
3. Pomocí SMS ve tvaru „IE INZ Text inzerátu“ zaslanou na tel. číslo 903 55 15 (cena SMS 15 Kč).
4. Na kupónu odevzdaném v redakci nebo pobočkách.

Podmínky placené inzerce:
Jako komerční inzerce je brána veškerá inzerce, která jakýmkoliv způsobem slouží k propagaci výdělečné činnosti, zprostředkování za provizi krátkodobých i dlouhodobých pronájmů a podnájmů, prodeje nemovitostí, nabídky volných míst, k nabídce předmětù, zakoupených či vyrobených za účelem jejich dalšího prodeje, včetně zemědělských produktù, poskytování různých služeb za úplatu, opakovaná inzerce a jakákoliv jiná inzerce, která je zadávána za účelem výdělečné činnosti.
Za komerční je považován i takový inzerát, v jehož textu žádáte zaslání známky, peněžní částky či ofrankované obálky.

Opakované a komerční řádkové inzeráty musejí být uhrazeny před zveřejněním, a to buď složenkou typu „A“, popř. „C“ (60165 VAKUS BRNO), nebo převodním příkazem na účet č. 117042001/5500, s variabilním symbolem vygenerovaným při vložení inzerátu a konstantním symbolem 0308, nebo v hotovosti v redakci, popř. na některé z poboček.
Platbu v hotovosti je možné uskutečnit v pracovní dny přímo v redakci, Kobližná 53/24 Brno (po-pá 8-18 hod.) nebo na pobočce Kounicova 25, Brno (po-pá 8-18 hod.).
Jako doklad o zaplacení slouží originál kontrolního ústřižku složenky, výpis z účtu nebo potvrzení banky. Za doklad o zaplacení neuznáváme příkaz k úhradě! Doklad o zaplacení přijímáme pouze osobně či poštou, v žádném případě ne faxem!

Inzert expres brno seznámení
3.5 (70%) 4 votes


3 komentářů u “Inzert expres brno seznámení”

  1. 51 lety invalidní důchodce hledá Přítelkyni pro chvíle pohody i nepohody. V roce 2008 mozková příhoda. Od té doby jsem na pravou stranu ochrnutý. Brno Nový Lískovec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *