ING konto vstup na účet

Co potřebujete a jak na vstoupit na účet ING Konta se dozvíte v našem článku. Dále základní a přehledné informace co je ING Konto. Potřebujete radu? Vyplatí se ho založit, napište nám do komentářů.

ing-bank-konut-kredilerinde-faizi-indirdi
ING konto vstup na účet

ING konto vstup na účetPro vstup na účet je nutné se přihlásit na oficiálním webu ING Konta. ING Konto pro vstup na účet potřebujete.

Číslo klienta (PID) – to jste obdrželi se smlouvou o ING Kontu

 • PIN
 • HesloPIN a heslo jste obdrželi zásilkou do vlastních rukou po zaslání smlouvy. V případě problémů s přihlášením kontaktujte, prosím, Kontaktní centrum ING na bezplatné lince 800 159 159, Pondělí – Pátek: 7:00 – 22:00 hod., víkendy a svátky 9:00 – 21:00 hod

 

ING Konto vstup na účet naleznete zde

Podrobné informace o spořicím účtu ING Konto

Co je ING Konto?

ING Konto je spořicí účet, který díky jedinečné kombinaci výhod zhodnotí vaše finance výhodněji než běžný účet, ale zároveň zachová neustálou dostupnost uložených peněz.

Co byste měli o ING Kontu vědět?

Bezpečnost

Na ING Kontě jsou vaše finance spravovány jednou z největších finančních institucí na světě. Z ING Konta si můžete posílat peníze na tři předem zvolené účty, což vašim finančním prostředkům zaručuje vysokou bezpečnost.

Zhodnocení

Oproti ING Kontu se na vašem běžném účtu peníze téměř nezhodnocují kvůli minimálnímu úroku. Navíc za vedení běžného účtu platíte vysoké poplatky, a tak vám úspory naopak ubývají.

Pojištění vkladů

ING Bank N. V., organizační složka je účastníkem holandského systému ochrany vkladů. Dle tohoto systému je limit ochrany vkladů klientů 100 000 Euro (tj. přibližně 2 700 000 Kč) a vztahuje se na vklady na spořicím účtu ING Konto v 100% výši.

Správa přes internet

Transakce na ING Konto nebo zpět na váš běžný účet je možné provádět bezhotovostně kdykoliv z pohodlí domova pomocí Internetového a Mobilního bankovnictví. Ke svému ING Kontu získáte přístup přes internet a své úspory tak máte neustále pod kontrolou. Pohodlně tak vyřídíte všechny své finanční převody a snadno si zkontrolujete stav účtu. Opakující se platby můžete vyřešit pomocí trvalých příkazů a inkasních plateb.

zdroj: ingbank

ING konto vstup na účet
2.71 (54.29%) 7 votes


32 komentářů u “ING konto vstup na účet”

 1. Prosím poraďte, nejde mi napsat klientské číslo ani heslo.Vůbec mi to tam nepíše. Děkuji Bočková

 2. Nemohu se dostat na účet ..jednoduchá obsluha ING Konta ???? . Naprosto nepřehledné a nevyhovující !!! Milena Brožková

 3. Nemohu se dostat na účet ..jednoduchá obsluha ING Konta ???? . Naprosto nepřehledné a nevyhovující !!!

 4. DOBRÝ DEN, po delší době jsem se chtěl podívat na své 2 účty
  a žasnu, jak jste “ zdokonalili“ a “ zjednodušili“ jeho otevření
  Již cca 5 min, se nsažím účet otevřít a shledávám jen nabídkové inzeráty a k mému překvapení i na 4-Spořitelnu- Jsem dost
  otráven a pokusím se to znovu začít sám, než bych volal
  na službu.Sece je moi 91 let, ale snad ještě nejsem úplně
  jak řílával V.Burian denege- Podehradský Zdeněk,d.t.

 5. Jako ostatní, ani já se nemůžu dostat na svůj účet! Chcete nám snad zdrhnout s prachama?

 6. potrebuji vyzvednout vetsi mnozstvi penez z uctu prosim kde je mozne penize vybrat dekuji Zeniskova helena diky Plzen

 7. Dobrý den prosím mohu poprosit o nějaký kontakt,potřebuji informace ohledně mého účtu.
  Děkuji J.Beránková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *