Individuální kurzy angličtiny – Praha – Alysa Yamanda

Individuální kurzy angličtiny - Praha

Potřebujete se naučit anglicky a přijdou Vám jazykové kurzy ve školách k ničemu? Chcete se už opravdu naučit anglicky. Neinvestujte do dalších hromadných kurzů, investujte do individuálních kurzů angličtiny.

Lektor: Alysa Yamanda

Ceník: 45 min — 350 CZK
60 min — 400 CZK
90 min — 450 CZK

Kontakt: alyyamada@gmail.com
+420 773 047 368

Individuální kurzy angličtiny – Praha – Alysa Yamanda

Ano už Vás slyším, ale jazykové školy si účtují hrozně moc za jednu hodinu? Co to zkusit přímo a ušetřit. Skvělou výuku na míru od rodilého mluvčího za pár stovek, opravdu to jde :)

Alysa Yamanda je milá slečna z Havaje, tudíž rodilý mluvčí. S výukou angličtiny má letité zkušenosti. Vystudovala na univerzitě v USA a nyní se rozhodla žít nějakou dobu v Praze. Nabízí soukromé hodiny angličtiny, individuální výuku a nemá problém uspořádat kurz nebo učit děti i ty nejmenší. Co o sobě sama Alysa říká, si můžete přečíst zde:

Lektor – Alysa Yamanda

Jmenuji se Alysa a angličtina je můj mateřský jazyk. Velice ráda Vám pomůžu zlepšit Vaší angličtinu. Vyrostla jsem na Havaji a následně studovala na Universitě v Oregonu. Nyní žiji v Praze. Jsem držitelem certifikátu TEFL. Učila jsem mnoho studentů různých úrovních, od úplných začátečníku po velmi pokročilé. Snažím se, aby každá hodina byla zábavná a motivující. Pokud máte jakékoliv otázky, nebojte se mne kontaktovat.

Ona to samozřejmě napsala anglicky

„My name is Alysa and English is my mother tongue. Very glad to help you improve your English. I grew up in Hawaii and subsequently studied at the University of Oregon. Now I live in Prague. I am a certified TEFL. I taught many students of different levels, from beginners to advanced. I try to make every lesson was fun and motivating. If you have any questions, do not hesitate to contact me. I hope to hear from you soon  :)

Takže pokud hledáte někoho dobrého na výuku angličtiny, Alysa je určitě správná volba. Zkušenosti má s výukou úplných začátečníků i velmi pokročilých. Za málo peněz soukromé hodiny. Přestaňte se pokouše naučit angličtinu, začněte ji rozumět, Alysa Vám ráda pomůže.

Nejlepší kurzy angličtiny v Praza

Zde si můžete přečíst, co o Alyse říká jeden její student.

„Alysa je výborná učitelka. Potřeboval jsem zlepšit angličtinu před odjezdem do Montreálu. S Alysou jsem se začal připravovat 4 měsíce před odjezdem a moje angličtina se dramaticky zlepšila. Nyní studuji předměty na vysoké škole v Montrealu všechny v angličtině a zatím jsem nenarazil na žádný problém. Tudíž Alysu můžu doporučit. Na hodinu je vždy připravená a vždy vymyslí nějaké zajímavé a zábavné téma.“

A důkaz, že se anglicky opravdu naučil

„Alysa is a great English teacher. I wanted to Improve my English before going to Montreal to continue my studies. I’ve had lessons with Alysa for 4 months and my English has improved drastically. I am now in Montreal taking courses all in English and I feel more confident. I highly recommend games! She is always well prepared, on time, and we’ve had many interesting and fun conversation topics.“

Pořád Vám to nestačí? Více se dozvíte na jejích soukromých stránkách ZDE. Nebo ji přímo kontaktujte a nebojte, i když jí napíšete email špatnou angličtinou ona Vás pochopí a buďte si jisti, že už za pár lekcí email napíšete hravě. Ceny začínají už od 350 KČ za soukromou hodinu.

alyyamada@gmail.com
+420 773 047 368

Individuální kurzy angličtiny – Praha – Alysa Yamanda
5 (100%) 4 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *