iDNES.cz zprávy kterým můžete věřit

idnes.cz zprávy kterým můžete věřit

Chcete si přečíst zprávy, kterém můžete věřit, nejnavštěvovanější web idnes.cz

iDNES.cz zprávy kterým můžete věřit – iDNES zpráva kterým můžete věřit

Zprávy, kterým můžete věřit web idnes.cz naleznete zde

O iDNES.cz

iDNES.cz, zpravodajská jednička na českém internetu, přinesl první zpravodajství uživatelům internetu již více než před 15 lety, a to 12. ledna 1998. Dnes navštíví zpravodajský portál iDNES.cz měsíčně více než 4 miliony čtenářů.

Vlajkovou lodí je zpravodajství. Zprávy z domova, ze světa, sportu, kultury, ekonomiky a financí, které pro čtenáře připravuje redakční tým iDNES.cz 24 hodin denně, získaly již osmkrát ocenění Křišťálová lupa.

iDNES.cz nabízí kromě zpravodajství také oborové servery. Auto iDNES.cz informuje o novinkách a zajímavostech z motoristického světa, Bydlení iDNES.czseznamuje s nejnovějšími trendy, Cestování iDNES.czpřináší řadu reportáží z domova i zahraničí a tipy na zajímavá místa.

Ženám je určen portál OnaDnes.cz – najdou na něm rozhovory se zajímavými ženami, novinky ze světa módy i kosmetiky, netradiční recepty i poradny s odborníky. V rámci OnaDnes.cz se nachází i rubrika o zdraví a zdravém životním stylu. Xman.cz přináší exkluzivní fotografie vyzývavých žen, stylové a technické vychytávky, nahlédnutí do zákulisí adrenalinových sportů, zkrátka vše, co muži opravdu chtějí na svém webu najít. Zajímavosti ze života světových i českých celebrit, perličky a intimnosti najdou čtenáři na serveru Revue iDNES.cz.

Technickými magazíny z rodiny iDNES.cz jsou: Mobil iDNES.cz s nejnovějšími informacemi ze světa mobilních technologií, Technet.cz věnující se audiu, videu, počítačům, internetu, vědě a technice a Bonusweb.czzaměřený na počítačové hry.

V rodině iDNES.cz nechybí ani web pro kutily a zahrádkáře Hobby.cz. Své názory mohou čtenáři sdělovat ostatním prostřednictvím serveru Blogy iDNES.cz.

Do rodiny iDNES.cz patří také několik komunitních webů s různým zaměřením: dětský server Alík.cz je určen všem dětem, které se chtějí na internetu pobavit, najít nové kamarády, ale také se něco přiučit a dozvědět,Rajče.net je největším a nejoblíbenějším fotoalbem, kde si každý může uložit kolik chce fotek. Ale na některé situace fotky prostě nestačí, proto Rajče.net nabízí i možnost nahrávání a sdílení videí, které podléhají stejnému režimu jako fotografie.

Vyhledat nejrůznější vlakové, autobusové či městské spojení po celé ČR denně umožňuje služba Jizdnirady.cz.

Kromě obsahové nabídky a komunitních webů spadají pod iDNES.cz také nové a SME projekty. Na pracovním portále jobDNES.cz najdou čtenáři více než deset tisíc aktuálních pracovních nabídek. Současně si zde mohou vytvořit přehledný životopis, který uplatní při hledání budoucího zaměstnání. Návštěvníci jobDNES.cz, kteří hledají práci, si mohou zvýšit své šance na její nalezení i vložením životopisu do online databáze.

Sehnat nový nebo ojetý automobil je díky inzertnímu serveru Automodul.cz snadné. Mezi několika tisíci inzeráty se lze díky propracovanému systému vyhledávání velmi jednoduše orientovat.

Obdobně funguje i server Reality.iDNES.cz, nabízí ovšem ke koupi či pronájmu více než sto tisíc nemovitostí.

Nejnovějším přírůstkem v SME projektech je Dovolená.iDnes.cz, která prezentuje aktuální nabídku cestovních kanceláří a agentur zájemcům o dovolenou.

Mezi nové projekty iDNES.cz patří finanční srovnávač hypoték, úvěrů, elektřiny, plynu a pojištění FINmarket.cz. Módní e-shop se zajímavými nabídkami oblečení Modissimo.cz a portál s velkou nabídkou elektronických knih Knihy.iDNES.cz.

Zpravodajský portál iDNES.cz připravil pro své čtenáře aplikaci pro iPhone, pro Android, zpravodajství pro Kindle a další zařízení, díky tomu je zpravodajství iDNES.cz dostupné všude a pro všechny.

zdroj: http://www.mafra.cz/

iDNES.cz zprávy kterým můžete věřit
4.25 (85%) 4 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *