Heureka porovnání cen

heureka porovnání cen

Hledáte srovnávač cen? Heureka je osvědčený srovnávač cen, kde srovnáte ceny od různých eshopů. Více již v našem článku heureka porovnání cen.

Heureka porovnání cen

Heureka.cz je cenový srovnávač, kde srovnáte ceny hledaného zboží a vyberete si zboží, které je skladem, nejlevnější nebo eshop je blízko a můžete si zboží osobně vyzvednout.

Srovnání cen na Heurece můžete dělat podle oblíbenosti, ceny – nejvyšší, nejnižší. Produkty se po vyhledání vždy zobrazí podle oblíbenosti, proto je nutné přepnout na nejnižší cenu, a poté porovnávat. Po vyhledání výsledků se vám hned pod vyhledávacím okenkem zobrazí několik odkazů, kam jsou vyhledané produkty zařazeny, můžete tedy zobrazovat i produkty v jednotlivých kategoriích a zde vidět nejprodávanější, filtrovat podle cenového rozpětí.

Odkaz na Heureku srovnání cen

Srovnání cen na heureka.cz je konkurenční stránka ke zbozi.cz, kterou provozuje seznam.cz. Na té také můžete porovnávat ceny zboží a občas se vyplatí pokud kupujete drahou věc si zkontrolovat oba srovnávače občas co je na zbozi.cz není na heurece a obráceně.

Heureka porovnání cen
4.56 (91.11%) 9 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *