HC Vítkovice Steel – oficiální stránky

HC Vítkovice Steel – oficiální stránky

Těšíte se na novou hokejovou sezonu a při té příležitosti hledáte oficiální stránky hokejového klubu HC Vítkovice Steel? Pokud ano, my Vám poradíme. Více v článku.

HC Vítkovice Steel – oficiální stránky

Informace o klubu:

HC Vítkovice Steel je ostravský hokejový klub, který se se svojí historií řadí mezi kluby, které mají nejvíce odehraných sezon v českých a československých nejvyšších hokejových soutěží. Na druhou stranu tento vítkovický klub nemá příliš mnoho úspěchů, což dokazují pouhé dva tituly v minulém století, nicméně hned devětkrát skončil těsně pod vrcholem na sympatickém druhém místě.

Mezi poslední úspěchy patří určitě dvě druhá místa ze sezony 2009/2010 a 2010/2011, o které se zasloužil především Jiří Burger, kapitán týmu, který bude kapitánskou pásku nosit pravděpodobně i v nadcházející sezoně, ve které budou chtít vítkovičtí hráči skončit na lepším než 10. místě z minulé sezony.

Domovským stánkem vítkovických fanoušků je dobře známá ČEZ Aréna, která nedávno pořádala Mistrovství světa v ledním hokeji. Pochlubit se může kapacitou větší než deset tisíc diváků, čímž se řadí mezi největší hokejové stadiony u nás. Současným trenérem je Ladislav Svozil a klubovými barvami jsou typická modrá a bílá.

Oficiální stránky klubu:

Oficiální internetové stránky ostravského klubu zcela určitě existují. Momentálně zde naleznete pravidelné informace a videa o letní přípravě na novou sezonu, oficiální fanshop, soutěže, bleskovky či možnost zakoupení permanentky na příští sezonu.

Odkaz na oficiální stránky klubu naleznete zde.

Odkaz na oficiální facebookovou stránku naleznete zde.

 

 

 

 

HC Vítkovice Steel – oficiální stránky
5 (100%) 1 vote


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *