HC Škoda Plzeň – oficiální stránky

HC Škoda Plzeň – oficiální stránky

Hledáte oficiální stránky hokejového klubu HC Škoda Plzeň? Pokud ano, my Vám poradíme. Více v článku.

HC Škoda Plzeň – oficiální stránky

Informace o klubu:


Plzeňský hokejový klub v současné době patří do elitní špičky, alespoň co se týká české nejvyšší hokejové ligy u nás, kterou hraje pravidelně od roku 1993. Od té doby se povedlo plzeňským hokejistům dosáhnout na ligový titul pouze jedinkrát. Může za to především Martin Straka, legenda českého hokeje, který západočeský klub dovedl v sezoně 2012/2013 k vytouženému prvnímu místu.

Samozřejmě, že za tímto úspěchem nestál pouze samotný Martin Straka, který se po letech strávených v NHL vrátil do klubu, ve kterém začínal, ale například i Jaroslav Špaček, který na letošním mistrovství světa v hokeji zastával funkci asistenta české hokejové reprezentace. Letošní sezona ovšem nebyla pro Indiány nikterak úspěšná, jelikož tým skončil už v předkole, kde nestačil na Mladou Boleslav.

Své domácí zápasy hrají západočeši na stadionu, jenž nese název Home Monitoring Aréna, a který se může pochlubit kapacitou větší jak osm tisíc diváků. Klubové barvy jsou modrá a bíla.

Oficiální stránky klubu:

Oficiální stránky plzeňského klubu zcela určitě existují. Naleznete zde velké množství aktualizovaných informací s přehledem na příští sezonu. Chybět nemůže ani možnost zakoupení permanentky na příští domácí ligová utkání. Velmi zajímavě je poté zpracován i domácí svatostánek (HM Aréna), kde naleznete spoustu užitečných informací.

Odkaz na oficiální stránky klubu naleznete zde.

Odkaz na oficiální facebookovou stránku naleznete zde.

 

 

HC Škoda Plzeň – oficiální stránky
5 (100%) 1 vote


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *