HC Oceláři Třinec – oficiální stránky

HC Oceláři Třinec – oficiální stránky

Zajímáte se o českou hokejovou Tipsport Extraligu? Patříte mezi fanoušky slezského hokejového klubu a hledáte oficiální stránky? Potom jste na správné adrese.

HC Oceláři Třinec – oficiální stránky
Informace o klubu:

Slezský klub byl založen v roce 1929, přičemž od této doby se začal psát příběh jednoho z největších hokejových velikánů, která může nejvyšší česká hokejová liga dnes nabídnout. Ačkoliv historie klubu není v mnoha ohledech zcela růžová, alespoň co se týká problémů s penězi, tak během svého působení v českém hokeji dokázal tento skromný klub vyprodukovat mnoho úspěšných hokejistů. Mezi úspěšné hokejisty, kteří alespoň jednou ve své kariéře oblékli ocelářský dres, patří například Roman Čechmánek, David Moravec, Jiří Hudler nebo současná jednička v brance Peter Hamerlík.

Nejzajímavější historie tohoto klubu se začala psát paradoxně až na konci druhého tisíciletí. V té době to totiž moravský klub myslel zcela vážně s postupem mezi elitu českého klubového hokeje, jelikož v sezoně 1994/1995 slavil postup do nejvyšší hokejové ligy, ve které působí dodnes. Jakmile se tento klub objevil mezi nejlepšími, ihned se začalo spekulovat o tom, zda má na to držet krok s těmi nejlepšími mužstvy.  Za pravdu dala již třetí sezona v nejvyšší soutěži, kterou Oceláři zakončili na báječném druhém místě. Po této sezoně už bylo jen otázkou času, kdy se hráči budou radovat z ligového titulu.

Počkat si museli až do sezony 2010/2011, kdy pod vedením Pavla Marka slavil tento slezský klub jubilejní ligový titul. Pokud se podíváme do současnosti, zjistíme, že v minulé sezoně měli hráči společně s vedením klubu titul opět na dosah ruky, proti byl ovšem litvínovský klub, který o svém prvenství rozhodl až v posledním sedmém zápase na ledě Ocelářů. Každopádně velké uznání zaslouží kromě hráčů i Jiří Kalous, hlavní trenér, který od vedení dostal důvěru i pro další sezonu.

Oficiální internetové stránky:

Internetové stránky samozřejmě existují, naleznete zde například aktualizované informace o dění v klubu, rozhovory s hráči, trenéry, funkcionáři, možnost zakoupení permanentky na další sezonu nebo fanouškovskou fanzónu, ve které najdete mnoho suvenýrů v červené a bílé barvě.

Odkaz na oficiální stránky klubu naleznete zde.
Odkaz na oficiální facebookovou stránku naleznete zde.

 

 

HC Oceláři Třinec – oficiální stránky
4 (80%) 3 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *