FK Teplice – oficiální stránky

FK Teplice – oficiální stránky

Hledáte oficiální stránky fotbalového klubu FK Teplice? Pokud ano, my Vám poradíme. Více v článku.

FK Teplice – oficiální stránky
Informace o klubu:

Fotbalový klub FK Teplice zná snad každý český fotbalový fanoušek u nás a to i přesto, že tento severočeský klub nemá tolik úspěchů jako Sparta či Plzeň, navíc v minulosti hrál dokonce druhou nejvyšší fotbalovou ligu. Jenže časy ve druhé lize jsou dávno pryč, což dokazují především výsledky, které v posledních letech nejsou nikterak špatné.

Teplický klub totiž vstupuje do každé nové sezony s těmi nejvyššími ambicemi, mezi které patří zisk ligového titulu, na který fanoušci už tak dlouho čekají, nebo dobré umístění v lize, které zaručuje vstupenku do pohárové Evropy. Pokud bychom měli vyzdvihnout jednoho hráče, který teplickému fotbalu dal něco víc než jen pouhé starty za klub, jednoznačně bychom zvolili Pavla Verbíře, legendu nejen teplického fotbalu, který v Teplicích strávil nezapomenutelných devatenáct let. Ačkoliv Pavel Verbíř už pověsil kopačky na hřebík, i nadále zůstává aktivním členem v teplickém klubu.

Mezi další hvězdu patří jednoznačně Edin Džeko, bosenský reprezentant, jenž v současnosti obléká dres prestižního Manchesteru City. Zapomenout nesmíme ani na bývalého trenéra české reprezentace Michala Bílka, který rovněž v minulosti oblékal dres teplického klubu. V současnosti hráči Teplic dlouho okupovali pohárové pozice, ovšem v posledních zápasech se o ně zbytečně připravili. Každopádně tyto hráče uvidíme i v příští sezoně, konkrétně na stadionu Na Stínadlech, na kterém si občas zahraje i česká fotbalová reprezentace. Současným trenérem je pak Petr Rada.

Oficiální stránky klubu:

Oficiální stránky existují, naleznete zde například aktuální zpravodajství o prvním týmu, mládeži, juniorce nebo vlastní filmotéku, která nese název „Stínadla TV“. Dále zde naleznete zajímavou rubriku hodnocení, kde naleznete zhodnocená všechna předešlá ligová kola. Problém zde není ani podívat se na jiné sociální sítě, samozřejmě s teplickým podtextem.

Odkaz na oficiální stránky klubu naleznete zde.

Odkaz na oficiální facebookovou stránku naleznete zde.

 

 

FK Teplice – oficiální stránky
5 (100%) 2 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *