Fiobanka internetbanking přihlášení

Fio banka internetbanking přihlášení

Fiobanka v současné době expanduje v oblasti poskytování běžných bankovních služeb, a tak využití jejich internetbankingu roste. Jak se přihlásit si přečtěte v našem článku Fiobanka internetbanking přihlášení

Fiobanka internetbanking přihlášení

Pro přihlášení do internetbankingu Fio banky potřebujete mít zřízený účet u Fio banky, a také znát své přihlašovací jméno, které jste si zvolili při zakládání účtu. Heslo Vám bylo vygenerováno, ale můžete si ho libovolně změnit.



Pro přihlášení klikněte zde

Pokud jdete přímo na stránky banky fio, tedy na www.fio.cz, zvolte v levém sloupečku „i-banking“ a dostanete se na stránky, kde se můžete přihlásit. Do pole přihlašovací jméno vyplňte svoje přihlašovací jméno a do pole heslo svoje tajné heslo. Nikomu své heslo fiobanka internetbanking nesdělujte! Nikdo Vás o heslo ani nebude nikde jinde žádat. Navíc Vaše heslo nezná ani Fiobanka, je kódované a jeho hodnoty se porovnávají až v databázi, kde se jedná o řetězec několika desitek znaků.

Na přihlášení máte 5 minut, poté Vám vyprší bezpečnostní limit a musíte stránku načíst znovu. Proto se neděste, že si otevřete přihlašovací stránku, pak jsi jdete udělat kafe a po příchodu a vyplnění údajů se nepřihlásíte.

Fiobanka internetbanking přihlášení
4.25 (85%) 8 votes


39 komentářů u “Fiobanka internetbanking přihlášení”

  1. Zapomněla jsem staré heslo. Na pobočce mě vygenerovala úřdnice jiné, ale na přihlášení to po mě chce i to zapomenuté heslo. Nevím jak se mám jinak přihlásit. Děkuji za odpověď

 1. tak ja,ktera jsem rada,ze na pocitaci jakz ,takz zapolim,tak dnes jsem se neprihlasila.Tak dekuji,ani nevim,jestli tam mam vyplatu.To se vam fakt povedlo.Hoffmannova

 2. Když ťuknu na přihlášení, interbanking,naběhnou mi tam reklamy jiných bank-ˇ. spořitelna,Cyrrus,Ing,reklamy cest. kanceláří.Nestačím se divit,co se rozumí pod
  pojmem přihlášení do IB.Taky se mi to zatím nepodařilo.Opravdu se to podařilo,,vylepšit“ .ing.Paštinský

 3. Nechápu proč se mi po zadání interbankingu vaší banky objevují reklamy a žádná ikona k vyplnění pro přihlášení?????

  1. Místo přihlášení do interbankingu se mi místo obvyklého přihlášení ukazují jen reklamy vaší banky . Co s tím je ?

 4. Dobrý den,nemůžu se přihlásit do vaší banky.heslo mám poznačené,tak si myslím,že je správné a nic.Děkuji za odpověď J.L.

 5. Kterej idiot překopal ten starej a přehlednej internetbanking? Rozmýšlím se změnit banku, když Vaše „vylepšení“ jsou k horšímu. Kadlec.

 6. Dobrý den, potřebuji se přihlásit. U starého způsobu jsem měl nastaveno zapamatování hesla. U nového nemám a nechci měnit heslo, které si nepamatuji. Jak se prosím přihlásit po starém?

  Díky.

  Kotas

 7. Nevím co mám dělat a nemohu se přihlásit a kontrolovat účet o zaplacení, co je to nové je to katastrofa Milfait

 8. Tuto formu placení jsem zvolila kvůli úspoře času, Vaší banku, proto, že nemá nesmyslné poplatky. Čas mi ale fakt nešetříte. Zase mi nejde se přihlásit a na reklamu na českou spořitelnu na Vašem portále nejsem zvědavá. Prosím o odpověď, jak a rychle s Vámi spolupracovat.

 9. Již přes půl hodiny čekám na radu jak se mám dostat na ůčet a nic se neděje.NNechápu proč jste změnili přístup do internetového bankovnictví

 10. proc se nemuzu normalne prihlasit,mate to ted uplne neprehledny a naskakujou tam jenom reklamy,
  tak tohle me nebavi

 11. sakra už konečně se vraťte k jednoduchému přihlášení ! To je hůza, pořád tam naskakují p……y , ale nolze se přihlásit ! Asi změním banku…

 12. Zdraví,Máte nové způsoby ale pr nás starší je to problém,je to nejbezpečnější cesta,jak přijít zákazníky přeji hezký den a než dáte něco do oběhu ,bylo by dobré si to vyzkoušet

 13. vážení,nevím jestli Vám to pomůže,také jsem se nemohla přihlásit,tak sem začala od začátku.Pořád sem klikala na interbanking a nešlo,pak sem si najela ze začátku na internet banking a už sem tam byla.zkuste to taky. hodně štěstí.

 14. Dobrý den, jak prosím postupovat, když jsem zapomněla heslo? A na jaký čas se po pěti pokusech účet zablokuje, kdybych si náhodou na heslo vzpomněla?
  Děkuji

  Chaloupková

 15. Dobrý den,
  Váš nový sistém stojí za hovno, jděte s tím do prdele. Nemáte to ani bezbečné. Měním banku zbohem. Petr.

 16. Kdo vymyslel novou stránku pro přihlášení do internetbankikg, ten nemá rád Fiobanku a chce, abych přešel k jiné bance.

 17. Také by mě velmi zajímalo kdo z „odpovědných“ měl potřebu znepřehlednit webové stránky banky a hlavně zkomplikovat přístup do banky.

 18. Kdo je příčina tohoto bordelu,že se lidi nemůžou přihlásit???? Pořád někdo s tím musí jebat a vymýšlet nějaké nové pi……které stejně nefungujou.Hlavně hodně reklamy ať to stojí,co to stojí.Zákaznící jsou Vám buřt??? Jsou jiné banky!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 19. Dobrý den ,mám stejný problém jako ostatní-najednou nelze najít nikde stránku s přihlášením.Z jakého důvodu nám to takto zpestřujete?

  1. Protože nás mají za idioty,reklamy na jejich“báječné“půjčky nás má přesvědčit,že nemá cenu nakládat se svým účtem,ale s jejich půjčkou.Celou dobu co jsem u fio jsem neviděl ani halíž úroku za to,že můžou nakládat s mými penězi,ale poplatek za vybrání z cizího bymkomatu,na ten nezapomenou.Tady a jinde mají jen jeden bynkomat(Havířov).Tak jste přinucen použít i cizí,když nejste zrovna v městě,jinak se proletíte přez celé město.No skrátka jak hrdě o sobě říká“česká banka“a i služby podle toho vypadají.To co jiné jsou schopni zajistit bezplatně,oni vesele spoplatní.A teď tahle detektivka s přihlašováním.Už mě opravdu se.ou a asi co nedřív půjdu jinam.CH.

 20. Jste normální, to chcete z pohodové banky udělat banku pro IT zákazníky? Snad i ti si s tím vaším novým blábolem budou mít problémy. S bezpečnostním heslem souhlasím, ale toto je poněkud silné kafe. Asi jiná banka. Ing. Sobek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *