Fezbuk a přihlášení se na něj – fezbuk.com

Fezbuk - fezbuk.com

Chcete se přihlásit na Fezbuk? Nevíte přesnou adresu? My Vám poradíme. Vše, co potřebujete vědět najdete v našem článku – Fezbuk a přihlášení se na něj – fezbuk.com

Fezbuk a přihlášení se na něj – fezbuk.com

Nevíte přesnou adresu na Fezbuk? Název toho portálu vychází z angličtiny a správně se píše Facebook. Možná proto se Vám nedařilo najít stránku, kterou jste hledali.

Klikněte zde pro přihlášení na Fezbuk

Fezbuk je mezinárodní síť spojující lidi z celého světa. Umožňuje Vám přidávat si do přátel osoby, které znáte a sdílet s nimi Vaše pocity a fotky. Díky fotoalbům můžete vytvářet kolekce fotografií z Vašich výletů, či akcí. Na fotografiích můžete označovat osoby, které znáte nebo jsou Vám blízké. Na svém vlastním profilu můžete vyplnit informace o sobě, kde pracujete, odkud jste, kde jste studovali. Zda máte přítele, přítelkyni, nebo jste už manželé. Také můžete vytvářet strom příbuzenských vztahů.

Základní obrazovka je takzvaná „zeď„. Na ní vidíte všechny aktivity Vašich přátel. Po kliknutí na své jméno nahoře se dostanete na svou vlastní zeď. Sem vložené příspěvky se budou zobrazovat Vašim přítelům, budou mít možnost na Vaše aktivity reagovat a společně se tak bavit.

Nedílnou součástí fezbuku je chat, kde můžete vytvářet konverzace mazi Vámi a jinou osobou, či skupinou osob. POčet osob není omezen. Pokud Vám dorazí zpráva od jiného uživatele, zobrazí se Vám tato informace v reálním čase. Můžete tak ihned reagovat.

Dálším vylepšením fezbuku je vytváření skupin. Můžete si vytvořit privátní skupiny, které uvidí jen Vámi vybraní uživatelé. Sem vložené příspěvky, tak v podstatě sdílíte jen mezi příteli, které jste si vybrali. Samozřejmostí je možnost uzamknutí skupiny a neumožnění ostatním uživatelům do skupiny vstupovat, čímž si chráníte Vaše soukromí a můžete probírat věci, které by se neměli dostat k cizím uším.

To vše a mnohem více v našem odkazu.

Máte problémy s fezbukem? Napište nám do komentářů. Rádi Vám poradíme a případné problémy společně vyřešíme.

Fezbuk a přihlášení se na něj – fezbuk.com
2.1 (42%) 10 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *