FC Zbrojovka Brno – oficiální stránky

FC Zbrojovka Brno – oficiální stránky

Patříte mezi fanoušky českého fotbalu a hledáte oficiální stránky klubu FC Zbrojovka Brno? Pokud ano, my Vám poradíme. Více v článku.

FC Zbrojovka Brno – oficiální stránky

Informace o klubu:

Může to znít trochu divně, ale Zbrojovka Brno neodmyslitelně patří k českému fotbalu. Vždyť od sezony 1997/1998 chyběla v nejvyšší české fotbalové soutěži pouze jedinkrát a to v sezoně 2011/2012. Přestože brněnský klub nedosahuje tak velkého rozpočtu, jako některé jiné kluby, neustále dokáže být i pro ty nejlepší týmy v lize rovnocenným soupeřem, což je dáno především skvělou prací s mládeží.

Zbrojovka Brno během své bohaté a dlouhé historie získala pouze jediný ligový titul, což se jí povedlo před téměř čtyřiceti lety, konkrétně v sezoně 1977/1978, kdy vyhrála tehdejší československou fotbalovou ligu. V té době byl brněnský fotbal na samotném vrcholu, což se projevilo i na zájmu fanoušků, kteří neváhali svou návštěvností vyprodat bývalý stadion Za Lužánkami. V té době chodilo na fotbal pravidelně víc jak deset tisíc diváků.

Současnou největší hvězdou klubu je zcela jistě Pavel Zavadil, 37letý kapitán týmu, který v minulosti slavil ligový titul s pražskou Spartou a který i v této sezoně pomohl týmu svými výkony k jeho setrvání v nejvyšší soutěži. Za setrvání v první lize má velký podíl také současný trenér Zbrojovky, Václav Kotal, který do Brna přišel před dvěma lety z Jablonce.

Oficiální stránky klubu:

Webové stránky klubu zcela určitě existují. Co zde určitě naleznete, to je dopodrobna popsaná historie celého klubu. Nesmíme zapomenout na juniorku, mládež a také ženy, které zde mají své zastoupení. Chybět nemůže ani rozpis dalších utkání, včetně možnost zakoupení vstupenky či permanentky.

Odkaz na oficiální stránky klubu naleznete zde.

Odkaz na oficiální facebookovou stránku naleznete zde.

 

 

FC Zbrojovka Brno – oficiální stránky
5 (100%) 2 votes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *