Facebook přihlásit se

Facebook přihlášení se na svůj, facebook přihlásit se, facebook.com

Nevíte jak na facebook se přihlásit ? V našem článku Facebook přihlásit se na svůj profil vám poradíme. Facebook přihlášení je opravdu snadné.

Facebook přihlásit se

Je to jednodužší než si myslíte,stačí kliknout na tuto stránku Facebook přihlásit se

a vpravo nahoře vyplnit Váš email a heslo. Pokud ještě nejste registrovaní, zaregistrujete se pomocí formuláře na pravé straně stránky. Nic těžkého :)

Facebook zapomenuté heslo?

Zapomněli jste Vaše heslo? Nevíte, co teď. Klikněte na tento odkazvyplňte váš email, který jste uvedli při registraci a pokračujte dle pokynů, které Vám na email přijdou.

Registrace na Facebook com

Nejste ještě na největší sociální síti? Tak honem honem, zaregistrujte se a nalezněte své známé. Co k tomu potřebujete? Registrace na facebook je v českém jazyce,  takže by neměl být problém. Vše v následujících 5 krocích!

 1. Zobrazte stránku: Facebook.com
 2. Vyplníte formulář (jméno, příjmení, e-mail, heslo, pohlaví a datum narození).
 3. Potvrďte svůj věk, zde pozor musíte být starší 13 let, jinak váš profil nesmí být na facebooku
 4. Přijde vám potvrzovací e-mail, kde stačí potvrdit Vaše registrace
 5. Facebook registrace je dokončena.
Facebook přihlásit se
3.06 (61.25%) 16 votes


66 komentářů u “Facebook přihlásit se”

 1. Nedopatřením jsem si vytvořil tzv.stránku.Konečně se mi jí podařilo zrušit,ale na svůj profil se nemohu dostat.Po přihlášení to opět ukazuje formulář na vytvoření stránky.Jak získat zpátky svůj profil?

  1. Stačí kliknout vlevo nahoře na znak Facebooku, tím se dostanete do přehledu příspěvků přátel, pak už stačí kliknout nahoře na své jméno a jste na svém profilu.

   Redakce

  1. Dobrý den, klikněte na odkaz v článku a přihlašte se pod svým emailem a heslem. Facebook se obnoví sám.

  1. nevím jak se dostat na svůj facebook, když je na mém počítači přihlášen jiný uživatel

 2. Co je potřeba udělat, když některé fotografie, ani obrázky neznám. můj telefon mám 732812662, Pomozte.

 3. Dobrý den. Již delší dobu se nemohu dostat na FB. Nejdříve mi to ukazovalo fotky a já je měla poznat, což jsem poznala, tak mě to pustilo. Ale nyní to po mě chce abych jim tam zadala své telefonní číslo. Což já nechci. Pokusila jsem se i bnovit heslo, ale bohužel, vždy to chce můj telefon :-(

 4. Dobrý večer chtěla jsem se zeptat na mojem facebooku se mně ukazuje nastavení účtu a nemohu se dostat na profil.Nejde mně to na hlavní stránku.Nemáte s tím skušenosti?Děkuji

 5. Už třetí den se nemohu připojit na své stránky FCB, i když se snažím plnit všechny požadavky na správný postup. Je mi odpovídáno, že nesouhlasí jméno, nové heslo není přijato a FCB je pro mne trvale ZABLOKOVÁN ! Doufám, že se správce těchto stránek pokusí mě pomoci. Děkuji. Jitka Šťastná.

 6. Jsem na tom FB podobně jako Jitka Šťastná. Snad se někdo najde, kdo pomůže. Svůj profil vidím, ale nemohu na něj. Jen mne zaráží, že na timeline je k vidění poslední fotka ze 4. ledna, přitom tam byly novější.

 7. PROČ ? Od loňského listopadu jsem byl do dnešních dnů hospitalizován. Na svůj účet ( který byl pro údajné hrubé porušení deaktivován) se nemohu přihlásit, cca půl roku jsem na stránkach FB nebyl. Jak je tedy možné že jsem porušil pravidla?!!!! Můžete mne prosím pomoci? Děkuji.

  1. ahoj jak pak se maš a co dělaš a co děcka a m j vhfbhzf hfuf bhdnhgh jkdlyaksůa :) mm nnvnhbis,k.lk_LOASC BNVH GH kfdj g nnjhn vhf

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *