Deníky a tisk seznam online

 

Deníky a tisk seznam online
Deníky a tisk seznam online

Patříte mezi lidi, kteří dychtí po vědění, mají rádi přehled o tom co se děje nejen doma, ale i ve světě, a kupují si pravidelně noviny, příp. časopisy? Jistě uznáte, že dlouhodobé skladování těchto periodik je prostorově náročné a po určité době tyto tiskoviny likvidujete. Samozřejmě, pokud máte připojení k internetu, můžete sledovat novinky online na některých webových stránkách z pohodlí domova, ev. z práce či na cestách. Ale tyto přeci jen nenahradí klasické noviny/časopisy, proto máme pro vás tipy na stránky, kde najdete přehledně periodika různého zaměření, která je možno si objednat a listovat jimi.  Více v našem článku deníky a tisk seznam online.

Deníky a tisk seznam online

Řada informačních zpráv, ze světa i zahraničí, je možné zhlédnout na některých vyhledávačích. Níže uvádíme deníky a tisk seznam online. Např. portál Seznam.cz nabízí zprávy na své stránce http://www.novinky.cz. Dalším obdobným portálem je Centrum.cz, na němž fungují stránky http://www.aktualne.cz.
Některé noviny provozují vlastní webové stránky, kde se lze taky dovědět řadu informací. Osobně jsem narazila na Hospodářské noviny, které fungují na stránkách http://ihned.cz, a České noviny na stránkách http://ceskenoviny.cz.

Stránky pro stažení tiskovin

Pokud nepatříte mezi čtenáře aktuálních zpráv a před novinami si raději zakoupíte časopis, podařilo se mi najít 2 skvělé stránky pro objednání jednotlivých čísel, ev. předplatné, a následné stažení celých časopisů. Na stránkách ovšem najdete i noviny. Stačí pouze podle kategorie vyhledat svého favorita.

Publero

Vše na jednom místě. Na těchto stránkách jsou k dispozici noviny, časopisy i katalogy rozličného zaměření. Stačí si jen vybrat. Odkaz na stránky je zde: https://cs.publero.com.

Ráj knih

Na těchto stránkách najdeme kromě e-knih i sekci e-časopisy. Odkaz na stránky je http://www.rajknih.cz.

Deníky a tisk seznam onlineNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *