ČESKÁ SPOŘITELNA – Kurzovní lístek a pobocky

ČESKÁ SPOŘITELNA - Kurzovní lístek a pobocky

Srovnáme-li banky v ČR na základě počtů klientů, pak je největší bankou Česká spořitelna. Zároveň je nestarší bankovní institucí na území ČR, založena byla v roce 1825.

ČESKÁ SPOŘITELNA – Obecné informace

Srovnáme-li banky v ČR na základě počtů klientů, pak je největší bankou Česká spořitelna. Zároveň je nestarší bankovní institucí na území ČR, založena byla v roce 1825. Webové stránky této banky najdete zde: www.csas.cz.

Na oficiálních stránkách České spořitelny je možné zjistit, že tato banka měla 644 poboček k 30. 6. 2014 a k témuž datu provozovala 1546 bankomatů. Co se poboček týče, tak obchodní místa centrály se nacházejí na Praze 4. Obchodní korporátní centra lze nalézt na 15 místech ve 12 městech . K dispozici je 15 hypotečních center v 11 městech a pak běžné pobočky.

ČESKÁ SPOŘITELNA – Služby

Zajímá Vás, jaké služby Česká spořitelna poskytuje? Tady je výčet hlavních produktů a služeb – účty, karty, úvěry, bydlení, spoření a penze, pojištění, investování.
Česká spořitelna kapitálově podpořila pojišťovnu, která byla v roce 1993 známa jako Živnostenská pojišťovna, od roku 2001 též jako Pojišťovna České spořitelny. Po celé České republice spravuje tato pojišťovna 737 poboček. Mezi její produkty patří FLEXI životní pojištění, úvěrové pojištění Hypotéka, pojištění k úvěrům České spořitelny, pojištění pohřbu a mnoho dalších.

ČESKÁ SPOŘITELNA – Kurzovní lístek

Na stránkách České spořitelny je možné po důkladném prohledání najít i kurzovní lístek. Právě pro tuto banku jej můžeme najít na stránkách .

ČESKÁ SPOŘITELNA – Pobočky

Uvažujete o zřízení nového účtu, pojištění…? Pak není nic snažšího než zajít osobně na pobočku. Nevíte, kdy má která pobočka otevřeno a kde najdete tu nejbližší? Pak navštivte tuto stránku a zaškrtněte možnost Pobočky, zadejte město nebo adresu a pak jen hledejte. Po kliknutí na adresu pobočky se Vám zobrazí adresa, kde se pobočka nachází i otevírací doba. Některé pobočky nabízejí možnost objednání online, tak je možno využít i toho, aspoň nebudete muset dlouho čekat.

ČESKÁ SPOŘITELNA – Kurzovní lístek a pobocky
5 (100%) 1 vote


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *